دنياي معدن : هشدارها و خطرات جدي موج چهارم كرونا را جدي بگيريم
سه شنبه، 12 اسفند 1399 - 14:31 کد خبر:192827
دنياي معدن -با توجه به شروع موج چهارم كرونا در كشور و مجاورت استان اصفهان در كانون كروناي انگليسي (استان خوزستان) و ... جلسه ويژه ستاد كروناي ذوب‌آهن اصفهان برگزار شد.

به گزارش دنياي معدن، در اين جلسه مكاري مدير HSE شركت، رعايت و اجراي كليه دستوالعمل‌هاي كرونا در كليه بخش‌ها و تردد كاركنان را ضروري دانست و گفت: كليه اقدامات و تمهيدات لازم در اين خصوص همانند گذشته، دنبال مي‌شود و همه ملزم به رعايت و اجراي دستورالعمل‌ها مي‌باشند. ماسك و الكل مناسب نيز بطور مرتب تهيه و بين كاركنان توزيع مي‌گردد.

در اين جلسه دكتر آجداني رئيس بيمارستان شهيد مطهري و مدير عامل شركت پويش درمان ضمن ارائه گزارشي از وضعيت كرونا در كشور، استان، منطقه و شركت، اقدامات ذوب‌آهن اصفهان و بيمارستان شهيد مطهري و بخش‌هاي مختلف شركت (ويژه مبارزه با موج هاي كرونايي) را بسيار مهم و اثربخش ذكر نمود و گفت: اقدامات پيشگيرانه ذوب‌آهن اصفهان در اين زمينه در مقايسه با ساير شركت‌ها، بسيار چمشگير و اثر بخش‌تر بوده است.

لازم بذكر است كه در شرايط فعلي، طبق دستورالعمل‌هاي جديد وزارت بهداشت، فرد مبتلا به كرونا به همراه كليه اعضاي خانواده قرنطينه خواهند شد.

گسترش و ابتلا به كدوناي جهش‌يافته‌ي انگليسي ۷۰ برابر  و مرگ و مير ناشي از آن نيز، بيشتر از ويروس قبلي است و حتي خطر مبتلا شدن كودكان نيز وجود دارد.