دنياي معدن : ثبت ركورد ماهانۀ بارگيري و حمل ريلي تختال
شنبه، 1 آذر 1399 - 07:17 کد خبر:169120
دنياي معدن - همكاران تلاشگر واحد آماده‌سازي تختال با ثبت ركورد بي‌سابقۀ بارگيري اسلب براي واگن (به تعداد 1012 واگن و به ميزان 52 هزار و 795 تن)، در آبان‌ماه 1399 موفقيت ديگري را در سال جهش توليد به نام خود ثبت كردند.


به گزارش دنياي معدن، محسن احمدي، رئيس واحد آماده‌سازي تختال ناحيۀ فولادسازي، با اعلام اين خبر گفت: ركورد بي‌سابقۀ بارگيري تختال از  طريق حمل ريلي، در سال جهش توليد و در ادامۀ عملكرد موفقيت‌آميز ناحيۀ فولادسازي در كسب ركوردهاي پياپي در سال جاري حاصل شده است.

وي ضمن اشاره به حمايت بي‌دريغ مديريت ناحيه و عزم راسخ كاركنان واحد آماده‌سازي تختال، هماهنگي با واحد حمل‌ونقل ريلي و اصلاح فرايندهاي موجود را عوامل اصلي اين موفقيت برشمرد و ابراز اميدواري كرد با برنامه‌ريزي صورت‌گرفته و همكاري مديريت فروش صادرات در سرعت‌بخشي به عمليات تخليۀ تختال‌ها و همچنين اهتمام كليۀ كاركنان و واحدهاي پشتيباني، عملكرد درخشاني در سال 1399 در زمينۀ بارگيري اسلب براي واگن ثبت شود.

رئيس واحد آماده‌سازي تختال در ادامه يادآور شد: گاهي نياز است براساس گريد و سفارش مشتري و با تشخيص واحد كنترل كيفي و كاركنان اين واحد، عملياتي روي تختال‌هاي موجود در اين انبار به‌منظور اصلاح عيوب احتمالي انجام گيرد تا عيوب سطحي برطرف شوند.

وي در پايان از حمايت‌هاي مديريت ناحيۀ فولادسازي و حمل‌ونقل و همكاري واحدهاي راه‌آهن، حمل‌ونقل، برنامه‌ريزي توليد، برنامه‌ريزي حمل محصولات، فروش، بازاريابي، انتظامات و كنترل كيفي ناحيۀ فولادسازي و همچنين شركت‌هاي پيمانكار مرتبط با اين عمليات كه  در دست‌يابي به اين ركورد ايفاي نقش كردند، تشكر و قدرداني كرد.