خانه    معدن    صنایع معدنی    یادداشت و مقالات    گزارش تصویری    بورس    اقتصادی    ورزشی    عمومی    سلامت    تماس    درباره ما  
یکشنبه، 4 مهر 1400 - 01:56   
  تازه ترین اخبار:  
   پربازدیدهای امروز  
  برای جایگزینی معدن به جای نفت، باید آن را از شعار خارج کنیم
  شرکت های فولادی هند رکورد صادرات خود در سال مالی 2022 را می شکنند
  عرضه شرکت فولاد غدیر ایرانیان و فولاد شاهرود
  شرکت Sandfire Resources استرالیا مجتمع عظیم مس اسپانیا را به قیمت 1.9 میلیارد دلار خریداری می کند
  مجوزهای صادرات فولاد به مدت دو ماه تمدید شد
  بالاترین رکورد تولید ماهیانه گندله در فولاد سنگان ثبت شد
  تولید محصول جدید در ذوب آهن اصفهان
  تاثیر اتفاقات جدید بر وضعیت "ومعادن" در بورس/ فعالیت های غیر فولادی استارت خورد
  دو عامل منجر به افزایش قیمت شمش صادراتی شد / روند نرخ فولاد
  تکمیل مرحله اول واکسیناسیون خانواده بزرگ فولاد خراسان
 
   اخبار ورزشی  
  پیروزی چهارگله فولاد در اردوی کردان
  گزینه جانشینی لوا در بایرن مشخص شد
  حرف‌های نویدکیا روی اعصاب استقلال و پرسپولیس؟
  واکنش ستاره‌های هالیوود به ادعای محرم نویدکیا
  سرمربی استقلال بر سر ترکیب مقابل الهلال ریسک نمی کند
  معرفی ۴ بازیکن خطرناک استقلال
  دو گزینه اصلی مدیرعاملی استقلال
  شجاع خلیل زاده: به پرسپولیس برمی گردم / کی‌روش بخاطر لجبازی من را خط زد
  خبر فوری؛ توافق "ابی" با پرسپولیس+عکس
  آجورلو مدیرعامل استقلال شد؟/ ماجرای جلسه وزیر ورزش با افشین پیروانی
- اندازه متن: + -  کد خبر: 215947صفحه نخست » ورزشیجمعه، 1 مرداد 1400 - 21:18
برنامه کامل مسابقات ورزشکاران ایرانی در روز دوم/ رقابت در ۸ رشته با حریفان
ورزشکاران ایران در روز دوم بازی‌های المپیک توکیو در ۸ رشته به رقابت با حریفان خود می‌پردازند.
  
 بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو سرانجام پس از یک سال تعویق جمعه (اول مردادماه) رسماً افتتاح شد. ایران در این دوره از بازی‌ها ۶۶ ورزشکار اعزامی دارد که نمایندگان ایران از اول تا ۱۶ مرداد به رقابت با حریفان می‌پردازند.
 
برنامه نمایندگان ایران در روز دوم مسابقات به شرح زیر است: (ساعت مسابقات به وقت ایران است)
 
*شنبه: ۲۴ جولای (دوم مرداد)
 
-بدمینتون:
 
ثریا آقایی: مرحله گروهی انفرادی زنان، صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰
 
-بوکس:
 
دانیال شه‌بخش: مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم
 
مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰
مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰
 
-تکواندو:
 
آرمین هادی‌پور: مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح
 
مرحله شانس مجدد، رده‌بندی (مدال برنز) و فینال از ساعت ۱۴:۳۰
 
-تیراندازی:
 
آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده و جواد فروغی
 
مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰ متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر
 
-دوچرخه‌سواری:
 
سعید صفرزاده: استقامت جاده مردان از ساعت ۶:۳۰ صبح
 
-تنیس روی میز:
 
نیما عالمیان: مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح
 
-شمشیربازی انفرادی:
 
مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری: مرحله یک سی و دوم تا یک چهارم نهایی از ساعت ۴:۳۰ صبح
 
مرحله نیمه نهایی، رده بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر
 
-والیبال:
 
ایران - لهستان از ساعت ۱۵:۱۰
   
  

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© دنیای معدن 1388
info@donyayemadan.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار