تلکس دنياي معدن: فوتباليست كنگاني به جوانان پرسپوليس پيوست
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 21:38     کد خبر: 160671

فوتباليست كنگاني پس از حضور در تمرينات پرسپوليس تهران و جلب نظر كادر فني اين تيم، با انعقاد قراردادي به تيم جوانان اين باشگاه پيوست.
 ابراهيم پرهيزگار جوان كنگاني متولد و ساكن روستاي پرك پس از حضور در تمرينات تيم جوانان پرسپوليس و از ميان حدود ۵۰۰ نفر ديگر كه براي انجام تست حضور داشتند، انتخاب شد.
 
باشگاه پرسپوليس از اين ميان با تعدادي از بازيكناني كه عملكرد بهتري داشتند، قرارداد امضا مي‌كند تا در ادامه بتواند با پرورش اين استعدادها، بازيكنان قدرتمندي را به ليگ برتر، تيم ملي و خارج از كشور معرفي كند. در اين ميان، ابراهيم پرهيزكار يكي از بازيكناني بود كه با عملكرد خوب خود، باشگاه پرسپوليس را براي انعقاد قرارداد با وي متقاعد كرد و نهايتا وي به صورت رسمي به باشگاه پرسپوليس پيوست.
پدر اين فوتباليست كنگاني افزود: از مسؤولين منطقه خودم، شوراي پرك و شوراي شهرستان كنگان، فرماندار شهرستان كنگان، نماينده محترم مردم جنوب استان بوشهر درخواست دارم كه در صورت امكان جهت تسهيل در شرايط كنوني ما كمك كنند. فرزند من با نام پرك، كنگان و استان بوشهر در بزرگ‌ترين باشگاه كشور حضور دارد.
 
وي گفت: دوست دارم فرزندم همانند ماهيني و طارمي و ساير بازيكنان موفق استان پيشرفت نمايد و نام بزرگ استان بوشهر را در بالاترين سطح فوتبال ايران و ان شاءالله در آينده آسيا و… اعتلا بخشد.

برگشت به تلکس خبرها