تلکس دنياي معدن: راهكار يحيي گل محمدي براي صعود پرسپوليس
پنجشنبه، 3 مهر 1399 - 20:47     کد خبر: 160657

كادر فني تيم فوتبال پرسپوليس به تركيب ايده آل تهاجمي خود براي بازي با الشارجه امارات رسيده است.
تيم فوتبال پرسپوليس در حالي ساعت ۲۱:۳۰ پنجشنبه ديدار پاياني مرحله گروهي رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا را مقابل الشارجه امارات در كشور قطر برگزار مي‌كند كه براي صعود از گروه C نياز به كسب پيروزي مقابل نماينده امارات دارد.
دو تيم كه با هفت امتياز در رتبه‌هاي دوم و سوم جدول حضور دارند براي گرفتن امتياز به مصاف همديگر مي‌روند اما سرخ‌ها با توجه به اختلاف گل بالايي كه با الشارجه دارند چاره‌اي جز كسب سه امتياز اين بازي ندارند.
 
يحيي گل محمدي سرمربي پرسپوليس كه در پنج ديدار گذشته با اين تيم، دو باخت، دو پيروزي و يك تساوي كسب كرد دوست ندارد خيلي زود از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان حذف شده تا زير بار فشار منتقدان قرار بگيرد.
 
از اين رو كادرفني پرسپوليس تصميم به ارائه بازي تهاجمي با تاكتيك فوتبال مالكانه دارد. سرخپوشان پايتخت قرار است با تغيير در تركيب اصلي خود به مصاف شارجه بروند.
سرخپوشان در اين ديدار با آرايشي متفاوت بازي خواهند كرد. كادرفني پرسپوليس در سه ديدار گذشته كه در قطر برگزار شده است با تركيب‌هاي متفاوت وارد زمين شده اما گل محمدي قصد دارد اين بار يازده بازيكن اصلي خود را با چينشي كاملا تهاجمي وارد ميدان كند.
 
پرسپوليس كه محكوم به پيروزي براي صعود به مرحله بعدي است قصد دارد تك مهاجم خود را به دو بازيكن تبديل كند. از اين رو مهدي عبدي و آرمان رمضاني جزو گزينه‌هاي مدنظر براي حضور در تركيب اصلي اين تيم در كنار عيسي آل كثير هستند. احسان پهلوان نيز در جناح چپ، نزديكتر به آنها بازي خواهد كرد تا فضاي پشت محوطه جريمه حريف را براي سرخپوشان كند.
 
همچنين احمد نوراللهي و ميلاد سرلك براي بازيسازي رو به جلوي اين تيم در مركز زمين با بشار رسن حضور خواهند داشت تا ضمن مالكيت توپ مانع از ارسال پاس‌هاي عمقي از سوي هافبك‌هاي الشارجه براي «ويليتون» مهاجم گلزن آنها شوند.
 
كادر فني پرسپوليس از بازيكنان خود خواسته در صورت گل خوردن هم آرامش خود را از دست ندهند تا با كارت‌هاي زرد و قرمز غير فني داور روبه‌رو نشده و ورق بازي را برگردانند.
 
 

برگشت به تلکس خبرها