تلکس دنياي معدن: پنجعلي: اعلام قهرماني پرسپوليس منصفانه است
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:24     کد خبر: 145319

محمد پنجعلي كاپيتان سابق تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شرايط اين روز‌هاي تيم فوتبال پرسپوليس اظهار داشت: در حال حاضر نه فقط فوتبال ما بلكه جامعه درگير ويروس كرونا است. در درجه اول مردم بايد تمام نكات بهداشتي را رعايت كنند و با حمايت از پزشكان و پرستاران كه در خط مقدم اين ويروس قرار گرفته‌اند، سعي كنيم اين بيماري را زودتر در كشور ريشه‌كن كنيم.
وي درباره تغييرات در هيئت مديره پرسپوليس هم تصريح كرد: متاسفانه اين چيز جديدي نيست كه در پرسپوليس اتفاق افتاده است. ما هر سال شاهد اين تغييرات هستيم و تا زماني كه فوتبال به بخش خصوصي واگذار نشود، روند به همين شرايط پابرجا خواهد بود. از قهرماني تيم ملي در آسيا سال‌ها مي‌گذرد و ما همچنان نتوانستيم قهرمان جام ملت‌ها شويم؛ چون فوتبال ما از لحاظ ساختاري مشكل دارد و بهترين راه‌حل اين است كه كشور‌هاي پيشرفته در قاره مثل كره جنوبي و استراليا را الگوي خود قرار بدهيم. با اين كار، فوتبال ما هم روند رو به رشدي مانند كشور‌هاي ديگر آسيايي پيدا مي‌كند.
كاپيتان سابق پرسپوليس در خصوص تعطيلي ليگ برتر گفت: تصميم منصفانه اين است كه در صورت لغو بازي‌ها تيم پرسپوليس را به عنوان قهرمان اعلام كنند. اين تيم با فاصله ۱۰ امتيازي نسبت به ساير تيم‌ها در صدر جدول قرار گرفته است و تيم‌هاي مدعي هم با يكديگر بازي دارند. با اين وجود به نظر من قهرماني پرسپوليس قطعي است.
پنجعلي در خصوص انتصاب نبي به عنوان دبيركل فدراسيون فوتبال هم عنوان كرد: نبي سال‌ها در فوتبال حضور دارد و قبلا هم در فدراسيون فوتبال كار كرده است. او با جزئيات مديريت فوتبال ما آشنا است و اميدواريم بعد از حضورش در فدراسيون، اتفاق‌هاي خوبي در فوتبال رخ بدهد.


برگشت به تلکس خبرها