تلکس دنياي معدن: ابوالقاسم پور: كسي نمي داند ۷۰ ميليارد پرسپوليس چه شد
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:23     کد خبر: 145317

بهنام ابوالقاسم پور بازيكن سابق پرسپوليس در سال ۸۰ و از تيم سايپا به اين تيم پيوست و دو فصل در اين تيم بازي كرد. او با پرسپوليس قهرمان اولين دوره ليگ برتر هم شد و سابقه گلزني در دربي تهران برابر استقلال را هم دارد. او بعد از جدايي از پرسپوليس ۴ سال ديگر در پاس و سرخپوشان تهران بازي كرد و پس از آن فوتبال را در ۳۴ سالگي كنار گذاشت. ابتدا به عنوان سرپرست در تيم راه آهن و پس از آن هم در بخش هاي مديريتي شهرداري تهران مشغول به كار شد. بعد از رفتن علي اكبر طاهري مديرعامل باشگاه پرسپوليس در سال ۹۸ از او به عنوان يكي از گزينه هاي مديرعاملي پرسپوليس هم نام برده مي شد هرچند خودش در مصاحبه اي كه در يك برنامه تلويزيوني داشت اين موضوع را رد كرد.

ابوالقاسم پور كه در شبكه دو حضور پيدا كرده بود با انتقاد از نحوه انتخاب مديرعامل براي پرسپوليس گفت:” اين انتخاب ها از سوي وزارت ورزش انجام مي شود نه هيات مديره.”

او افزود:” شما ببينيد در اين سال ها اعضاي هيات مديره چه كساني بوده و چه نقشي در باشگاه داشته اند! الان در استقلال يكي از اعضاي هيات مديره استعفا داد و بعد دوباره مديرعامل استقلال شد. اين چه كمكي مي تواند به اين باشگاه ها بكند؟”

ابوالقاسم پور دراين باره كه آيا گزينه مديرعاملي پرسپوليس بوده است گفت:” نه من اصلا قرار نبوده مديرعامل پرسپوليس شود. بعد از رفتن آقاي طاهري قرار بود كمكشان كنم ولي اينكه مديرعامل بشوم؛نه.”


برگشت به تلکس خبرها