تلکس دنياي معدن: درخواست ميلياردي پرسپوليس از شهرخودرو
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:22     کد خبر: 145315

باشگاه شهرخودرو بابت انتقال يحيي گل‌محمدي و صدور رضايتنامه براي او در مسير پيوستن به پرسپوليس، معامله‌اي با محمدحسن انصاري‌فرد داشت كه در تاريخ ليگ برتر بي‌سابقه بود. اقداماتي صورت گرفت و تصميماتي در اين ميان اتخاذ شد كه بازگرداندن يحيي به پرسپوليس حدود ۱۰ ميليارد تومان روي دست سرخپوشان بدهي باقي گذاشت.

طبق ادعاي فرهاد حميداوي مالك باشگاه شهرخودرو، باشگاه پرسپوليس براي قطعي شدن اين انتقال، يك ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان در ابتداي مذاكرات به صورت نقدي و در قالب چك روز پرداخت كرده كه پاس شده است. حالا پرسپوليس دو فقره چك به ميزان هر كدام ۲ ميليارد و ۲۵۰ ميليون تومان ديگر بدهكار است كه تيم حقوقي باشگاه مشهدي در حال تحقيق است تا اين چك‌ها را پاس كند. البته مبلغ هر چك، يك ميليارد و ۵۰۰ ميليون است، اما چك‌هاي تضميني به مبلغ ۷۵۰ ميليون تومان كه نصف مبلغ هر چك اعتبار دارد، به شهرخودرو ارائه شد تا مبلغ رضايتنامه يحيي گل‌محمدي به علت ديركرد در پرداخت پول، به ۶ ميليارد تومان برسد.

در همين مورد، شنيديم يكي از مباحثي كه در جلسه اخير يحيي گل‌محمدي با مهدي رسول‌پناه و مهرداد هاشمي از اعضاي هيئت مديره باشگاه پرسپوليس مطرح شد، موضوع توافق با شهرخودرو بود. طبق شنيده‌هاي ما، از آنجا كه رابطه حميداوي و گل‌محمدي هنوز هم در بالاترين سطح خود قرار دارد و اين دو نفر به رغم جدايي، همچنان با هم رفاقت صميمانه‌اي دارند، تيم مديريتي باشگاه تصميم گرفته با استفاده از اين دوستي و رفاقت، از باشگاه شهرخودرو تخفيف بگيرد.


برگشت به تلکس خبرها