تلکس دنياي معدن: كرمي: از پرسپوليس و استقلال پيشنهاد داشتم اما …
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 12:21     کد خبر: 145313

عبدالله كرمي در اين خصوص و در گفت‌وگو اينستاگرامي با پايگاه خبري فوتبال بوشهر، اظهار كرد: شايد كمي زود بود اما مصدوميت كمرم زياد شد و ديگر نمي‌توانستم آن‌جوري كه دلم مي‌خواست بازي كنم وتصميم گرفتم فوتبال را كنار بگذارم چرا كه هيچ چيز بهتر از سلامتي نيست. كمرم از زماني كه در شاهين بوشهر حضور داشتم مشكل داشت و اين مصدوميت كهنه شده بود. حقيقتا مصدوميتم زياد شده بود و كنار گذاشتن فوتبال براي من بهتر بود.

كرمي درپاسخ به اين سوال كه آخرين بازي‌ كه به ميدان رفتي با پيراهن استقلال خوزستان بود؟ گفت: پيوستم به استقلال خوزستان شايعه بود. من سال گذشته آخرين بازي‌ام را در فولاد خوزستان مقابل تراكتورسازي انجام دادم كه آخرين بازي ليگ برتر هم بود و بعد از آن ديگر بازي نكردم.

وي درخصوص زندگي فوتبالي‌اش عنوان كرد: من شروع فوتبالم را مهاجم بودم و در شاهين آقاي نعيم سعداوي از من به عنوان هافبك دفاعي استفاده كرد. فوتبالم را خيلي دير شروع كردم و زماني كه شروع كردم، سنم به جوانان نمي‌خورد. ابتدا يك سال براي شاهين دزفول در ليگ كشور بازي كردم و بعد به بوتان و شهرداري دزفول رفتم. بعد از دزفول به فولاد خوزستان آمدم و از فولاد به شاهين بوشهر آمدم.

هافبك سابق شاهين بوشهر با اشاره به اين‌كه هميشه شاهين بوشهر را دوست داشتم، گفت: حتي زماني كه بعد از چهارسال به استان خودم برگشتم بعد از يك ماه با فولاد به اردوي مشهد نرفتم و به مديرعامل آن زمان شاهين بوشهر گفتم مي‌خواهم برگردم كه در نهايت نشد و در فولاد ماندم. خلاصه خيلي بوشهر را دوست دارم.

او اضافه كرد: من در ليگ برتر در تمام پست‌ها بازي كردم و حتي در پست دروازه‌باني هم بازي كردم.(‌باخنده) بازي فولاد خوزستان و ملوان بود كه ده دقيقه‌اي دروازه‌بان بودم. اما به هر حال من پست هافبك دفاعي را دوست داشتم. بايد بگويم همه آرزويشان اين بود در استقلال و پرسپوليس بازي كنند اما اخلاق من جوري بود كه نمي توانستم. زماني كه به سپاهان رفتم از همه تيم‌هاي ليگ برتر از جمله استقلال و پرسپوليس و تراكتور پيشنهاد داشتم.

كرمي در پاسخ به اين سوال كه آيا به دنبال مربي‌گري هم هستيد با خير؟ بيان كرد: فعلا مي‌خواهم يك سال خارج از تمام حواشي فوتبالي استراحت كنم و بعد از اين يك سال براي آينده تصميم بگيرم.

وي در پايان با اشاره به صحنه‌اي كه بين او و گزارشگر شهر بوشهر رخ داد و در خاطره‌ها مانده است، گفت: من تا دو روز بعد از بازي شاهين بوشهر و مس كرمان فهميدم چنين اتفاقي افتاده و همه به من زنگ مي‌زدند و مي‌گفتند چه چيزي بين شما و آقاي گزارشگر بود؟( باخنده) من تا قبل از گل حتي او را نمي‌شناختم و سعادت ديدنش را نداشتم. اين گزارش آقاي بهرام نژاد خاطره ساز شد.


برگشت به تلکس خبرها