تلکس دنياي معدن: ۱۰ مشكل اول استقلال مديريتي است!
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:49     کد خبر: 145308

۱۰ مشكل اول استقلال مديريتي است و تازه بعد از حل اين ۱۰ مشكل و پرداخت ميليارد‌ها بدهي انباشته و غيرانباشته بايد فكري به حال مسائل فني كرد.

بعد از مطرح شدن نام پيروز قرباني و مهدي پاشازاده براي پست‌هاي فني در استقلال، ناگهان ماجرا عوض شد و خود باشگاه استقلال به اجبار خبر حضور آن‌ها را تكذيب و سعادتمند حمايت خود را از مجيدي اعلام كرد. هواداران استقلال مي‌پرسند يعني الان باشگاه با ده‌ها ميليارد بدهي، مشكل ديگري ندارد كه بايد به فكر استخدام آدم‌هاي فني و هوو آوردن براي فرهاد مجيدي باشد؟ يعني در زمان استراماچوني و حتي بعد از آن مجيدي، استقلال مشكل مديريتي نداشت و فقط فني داشت؟ اگر ۱۰ معضل اول باشگاه استقلال را چه در دوره فتحي و چه بعد از آن ليست كنيم، قطعاً هر ۱۰ مشكل مديريتي است. تيم استقلال در زمان استرا و مجيدي (كلاً در فصل جاري) فوتبال خوبي بازي مي‌كرد و مردم هم راضي بودند، اما مديراني كه در تمام سال‌هاي گذشته آمدند، مثل مسعود شصت‌چي از بيخ و بن اشتباهي بودند و لطمات زيادي به استقلال زدند كه يكي از آن‌ها پيش‌خور كردن هنرمندانه پول اسپانسر تا سال ۱۴۰۲ بود!
در تمام سال‌هاي گذشته اگر استقلال اساساً مديرعامل نداشت ۳ هيچ جلو بود. الان هم مديرعامل و اعضاي هيئت مديره «بايد» پول بياورند كه معمولاً نمي‌آورند، اما مسلماً ۱۰ مشكل اول استقلال مديريتي است و تازه بعد از حل اين ۱۰ مشكل و پرداخت ميليارد‌ها بدهي انباشته و غيرانباشته بايد فكري به حال مسائل فني كرد. مادامي كه مشكلات مديريتي و ريشه‌اي استقلال كه حاصل انتخاب غلط مديران است حل نشود، مشكلات فني هم حل نمي‌شود و مسائل مديريتي حتي روي معضلات فني تيم هم تأثير منفي مي‌گذارد.

منبع: خبر ورزشي


برگشت به تلکس خبرها