تلکس دنياي معدن: روايت متفاوت از جدل واتس‌آپي مجيدي و فتح الله زاده
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:45     کد خبر: 145303

شنيده شده است كه در طول ۱۶ روز مديريت فتح‌ الله‌ زاده در باشگاه استقلال و در يكي از جلسات مابين فرهاد مجيدي و علي فتح‌الله‌زاده بحثي شكل گرفت كه در ادامه سرپرست سابق استقلال از مجيدي مي‌خواهد در صورتي كه توانايي ادامه كار در اين باشگاه را ندارد از سمت خود استعفا كند!

با تحقيق بيشتر درباره اين موضوع و بررسي برخي موارد مشخص شد كه به طور كلي در دوران كوتاه مسؤوليت فتح‌الله‌زاده فقط يك جلسه بين اين دو نفر برگزار شده كه سعيد رمضاني هم در آن حضور داشته و چنين حرفي از طرف حاجي مطرح نشده.

فرهاد مجيدي خيلي باتاخير و چندين روز پس از شروع كار فتح‌الله‌زاده در استقلال و باوساطت اسماعيل خليل‌ زاده و سعيد رمضاني و فرزاد مجيدي حاضر به ديدار با حاجي شد اما دليل تاخير و دلخوري فرهاد چه بود؟ مجيدي اعتقاد داشته كه فتح‌الله‌زاده از منابع مالي مناسب براي اداره باشگاه برخوردار نبوده و پس از آنكه چند روز ابتدايي شروع فعاليت حاجي با پروپاگانداي شديد رسانه‌اي همراه بود، مجيدي از حاجي گلايه مي‌كند كه چرا در كنار بازديد از ورزشگاه امام رضا و كمپ حجازي و مصاحبه‌هاي حضوري متعدد تلويزيوني، يك سر به تمرين استقلال نزده و با بازيكنان درباره مشكلاتشان صحبت نكرده؟! نتيجه انتقاد فرهاد با عصبانيت فتح‌الله‌زاده و ارسال فايل صوتي به فرهاد همراه مي‌شود. حاجي مي‌گويد اگر ناراحتي استعفا بده و برو! فرهاد هم در پاسخ مي‌گويد دنبال استعفا نيستم. اگر مي‌خواهي نباشم به صورت رسمي و مكتوب بنويس و برايم بفرست! بعد از پاسخ فرهاد اين دعوا ادامه پيدا نمي‌كند و باعث مي‌شود مجيدي تا آخرين روز رابطه‌اش با فتح‌الله‌زاده رابطه تيره‌اي باشد.

اتفاق عجيب اينجاست كه علاوه بر اين دو نفر اسماعيل خليل‌زاده هم از اين موضوع باخبر بوده است.


برگشت به تلکس خبرها