تلکس دنياي معدن: تمديد چهارساله در انتظار”بله”ستاره ايراني
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 11:44     کد خبر: 145302

دو سال قبل وقتي آيتور كارامان سرمربي وقت ترابزون اسپور با سماجت خواستار امضاي قرارداد با مجيد حسيني مدافع استقلال و پديده ايران در جام جهاني ۲۰۱۸ شد كمتر كسي فكر مي كرد اين بازيكن ۲۴ ساله بتواند به چنان جايگاهي در اردوي بوردو-ماوي ها برسد كه باشگاه در تمديد قرارداد او پيشنهاد حضور طولاني مدت و براي چهار سال ديگر را به او ارائه بدهد.

مجيد حسيني در مدتي كه براي استقلال به ميدان رفت در ۵۷ بازي حضور داشت كه اين آمار او در دو سال حضور در ليگ تركيه با پيراهن ترابزون اسپور به ۵۳ حضور ثابت و تعويضي رسيد و بنا به ادعاي سايت karadenizgazete اگر او بتواند در پنج بازي ديگر در اين فصل براي ترابزون به ميدان برود با ثبت ركورد ۵۸ بازي در دو فصل به موثرترين و بالاترين آمار در اين تيم خواهد رسيد.

حسين شمشير مربي موفق ترابزون در تمجيد از مدافع ايراني خود گفت:«اين مدافع وقتي ۲۳ سال داشت شخصيتي بزرگ از خود در تركيب ايران در جام جهاني نشان داد و ثابت كرد كه سرمايه گذاري روي او كار درستي است. حالا بعد از دو سال مي بينيم كه اين موضوع اثبات شده و من شك ندارم براي سال هاي طولاني مي تواند ستاره خط دفاع ترابزون در رقابت هاي مهم باشد». همين چراغ سبز سرمربي ترابزون كافي بود تا سران باشگاه قراردادي بلند مدت براي ستاره ايراني خود تنظيم كنند.

نويسنده karadenizgazete مدعي شد اين قرارداد بلندمدت چهارساله با دستمزدي دو تا سه برابر رقم دريافتي فعلي مجيد حسيني تنظيم شده است و تنها يك بله از سوي ستاره ايراني براي نهايي شدن و ثبت آن باقي مانده تا عملا تمامي گمانه زني ها در خصوص جدايي او در تابستان نيز به پايان برسد. بنا به اين گزارش مجيد حسيني كه خود نيز از دريافت چنين پيشنهادي سورپرايز شده و خوشحال است در ميان هواداران بوردو- ماوي ها در سواحل درياي سياه از محبوبيت خاصي برخوردار بوده و با گفتن “بله” مي تواند بر ميزان محبوبيتش نيز بيافزايد.

پيش از اين گزارش هاي زيادي در خصوص ابراز تمايل باشگاه هايي از آلمان ، اسپانيا و ايتاليا براي عقد قرارداد با مجيد حسيني نقل محافل رسانه اي تركيه شده بود اما به نظر مي رسد مديران ترابزون كه از شخصيت و رفتار ستاره ايراني خود كاملا رضايت دارند به اين سادگي قصد خروج يكي از ستون هاي تدافعي خود را نخواهند داد به خصوص كه با جايگاه فعلي هيچ بعيد نيست آنها نماينده اول تركيه در ليگ قهرمانان اروپا باشند.


برگشت به تلکس خبرها