خانه    معدن    صنایع معدنی    یادداشت و مقالات    گزارش تصویری    بورس    اقتصادی    ورزشی    عمومی    سلامت    تماس    درباره ما  
دوشنبه، 30 دی 1398 - 21:48   
  تازه ترین اخبار:  
   پربازدیدهای امروز  
  مهندس امینی به عنوان «رییس هیات مدیره فولاد خراسان» منصوب شد
  گل گهر به منطقه فولادی تبدیل می شود
  انعکاس دستاوردهای بومی سازی فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد خراسان، چادرملو و ورق خودرو چهارمحال در بومی سازی
  فراز و فرود صادرات فولاد ایران
  نورد گرم 2 فولاد مبارکه مانع از ارزبری می شود/ نورد گرم 2 باعث خودکفایی کشور می شود
  بومی سازی 70 نوع قطعه و تجهیز در فولاد سفیددشت
  مجتمع فولاد خراسان، شصت و یکمین شرکت برتر کشور شد
  افت حمل سنگ آهن ریوتینتو در سال 2019
  افزایش 400 هزار تنی تولید سیمان تاجیکستان در سال 2019
  افزایش ظرفیت استخراج مواد معدنی در کاشان
 
   اخبار ورزشی  
  سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان معرفی شد
  ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان یکی از بسترهای مهم اجتماعی و فرهنگی است
  بانوان کاراته کار فولاد خوزستان قهرمان مسابقات باشگاهی شهرستان اهواز شدند
  فولاد خوزستان قهرمان مسابقات تنیس روی میز ایمیدرو شد
  قهرمانی تیم فوتسال فولاد هرمزگان ذر مسابقات کارگری هرمزگان
  قهرمانی تیم والیبال بانوان فولاد خوزستان
  اعتماد به نفس واقعی با ورزش رزمی جودو
  مربی رزمی کار فولاد خوزستان مقام اول را بدست آورد
  کسب مقام سوم بانوی قایقران فولادی
  نخستین پیروزی فولاد هرمزگان در لیگ دسته سه فوتبال
  آهن  

 نورد گرم 2 فولاد مبارکه مانع از ارزبری می شود/ نورد گرم 2 باعث خودکفایی کشور می شود نورد گرم 2 فولاد مبارکه مانع از ارزبری می شود/ نورد گرم 2 باعث خودکفایی کشور می شود
دنیای معدن - نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: عملیاتی شدن طرح نورد گرم 2 فولاد مبارکه علاوه بر کاهش خروج ارز از کشور و ایجاد اشتغال، به توسعه فازهای دیگر نیز کمک خواهد کرد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 14:49

 انعکاس دستاوردهای بومی سازی فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد خراسان، چادرملو و ورق خودرو چهارمحال در بومی سازی انعکاس دستاوردهای بومی سازی فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، فولاد خراسان، چادرملو و ورق خودرو چهارمحال در بومی سازی
دنیای معدن - شرکت های فعال در زنجیره فولاد، دستاوردهای بومی سازی خود را در دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران به معرض دید عموم گذاشتند. در این گزارش بخشی از اقدامات شرکت های فولاد خراسان، معدنی و صنعتی چادرملو،‌ فولاد خراسان و ورق خودرو چهارمحال و بختیاری در بومی سازی منعکس شده است.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 14:27

مهندس امینی به عنوان «رییس هیات مدیره فولاد خراسان» منصوب شد مهندس امینی به عنوان «رییس هیات مدیره فولاد خراسان» منصوب شد
دنیای معدن - با صدور حکمی از سوی مدیرعامل «صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، عشایر و روستاییان»، مهندس حسین امینی به عنوان عضو هیات مدیره «مجتمع فولاد خراسان» منصوب شد.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 12:48

مجتمع فولاد خراسان، شصت و یکمین شرکت برتر کشور شد مجتمع فولاد خراسان، شصت و یکمین شرکت برتر کشور شد
دنیای معدن - مجتمع فولاد خراسان در رتبه بندی سالانه سازمان مدیریت صنعتی، همچنان جایگاه خود را در میان 100 شرکت برتر حفظ کرده است.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 12:46

 افزایش ظرفیت تولید ذوب آهن تا ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن افزایش ظرفیت تولید ذوب آهن تا ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن
دنیای معدن - مدیرعامل ذوب آهن اصفهان افزود: اولویت اصلی ما تامین مواد اولیه است تا بتوانیم ظرفیت اسمی شرکت که ۳ میلیون ۶۰۰ هزار تن است را تحقق بخشیم.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 11:49

 بومی سازی 70 نوع قطعه و تجهیز در فولاد سفیددشت بومی سازی 70 نوع قطعه و تجهیز در فولاد سفیددشت
دنیای معدن -چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: صنعت گران فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری 70 نوع قطعه و تجهیزات را بومی سازی کردند.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 11:03

 فراز و فرود صادرات فولاد ایران فراز و فرود صادرات فولاد ایران
دنیای معدن - چالش‌های صادرات صنعت فولاد به چه عواملی وابسته است و مشکلاتی که در روند صادرات این صنعت به وجود آمده تا چه‌میزان از عوامل داخلی تاثیر گرفته است؟ آیا تحریم‌های جدید مشکلاتی در مسیر صادرات فولاد به‌وجود آورده است؟ ارزیابی‌ها نشان می‌دهد توجه و تمرکز به افق ۱۴۰۴ و دست یافتن به تولید ۵۵ میلیون تن فولاد خام، در کنار کسب جایگاه هفتم تولیدکنندگان فولاد در جهان، عمده‌ترین و شاخص‌ترین اهداف صنایع فولاد ایران به‌شمار می‌رود.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 08:37

 همایش چشم‌انداز، فرصت به‌روزرسانی صنعت فولاد همایش چشم‌انداز، فرصت به‌روزرسانی صنعت فولاد
دنیای معدن - مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان با اشاره به همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنعت فولاد و معدن ایران که برای دهمین سال توسط گروه رسانه‌ای «دنیای اقتصاد» برگزار می‌شود، این همایش را موجب به‌روز شدن دست‌اندرکاران صنعت فولاد کشور می‌داند.
دوشنبه، 30 دی 1398 - 08:35

قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/30 قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/30
دنیای معدن -قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/30
دوشنبه، 30 دی 1398 - 08:31

 گسترش صنعت فولاد کشور حاصل تلاش ذوب آهن است/ بومی سازی ریل ملی پاسخ به اصلی ترین نیاز کشور است گسترش صنعت فولاد کشور حاصل تلاش ذوب آهن است/ بومی سازی ریل ملی پاسخ به اصلی ترین نیاز کشور است
دنیای معدن -سیدمهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن گفت: بخش عمده ای از تجهیزات در داخل شرکت ساخته می شود که این جز اهداف اولیه ذوب آهن اصفهان از زمان تاسیس بوده است.
یکشنبه، 29 دی 1398 - 13:13

 تحریم های آمریکا برای صنعت فولاد بازدارنده نخواهد بود تحریم های آمریکا برای صنعت فولاد بازدارنده نخواهد بود
دنیای معدن -مدیرعامل فولاد خراسان گفت: تحریم های آمریکا برای صنعت فولاد بازدارنده نخواهد بود و در ادامه راه با قدرت و توان بیشتری به پیش خواهیم رفت.
یکشنبه، 29 دی 1398 - 09:19

قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/29 قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/29
دنیای معدن - قیمت آهن ,میلگرد 1398/10/29
یکشنبه، 29 دی 1398 - 08:32

از رویکردهای مهم فولاد هرمزگان حضور فعال در بازارهای صادراتی است از رویکردهای مهم فولاد هرمزگان حضور فعال در بازارهای صادراتی است
دنیای معدن - مدیرفروش شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به کسب عنوان صادرکننده نمونه استان هرمزگان برای پنجمین سال متوالی، گفت: موقعیت منطقه‌ای شرکت فولاد هرمزگان ایجاب می کند تا این شرکت به عنوان پایگاه صادراتی کشور به عنوان چشم انداز آتی سیاست گذاران مطرح باشد.
شنبه، 28 دی 1398 - 14:28

 طراحی و ساخت دستگاه پیچش گرم با نرخ کرنش بالا با حمایت و همکاری فولاد مبارکه طراحی و ساخت دستگاه پیچش گرم با نرخ کرنش بالا با حمایت و همکاری فولاد مبارکه
دنیای معدن - دستگاه پیچش گرم با نرخ کرنش بالا که ساخت آن تا پیش از این در انحصـــــار شرکـــــت‌های آمریکایی بود و کشور ایران به‌دلیل تحریم‌های ظالمانه از داشتن آن محروم شده بود، برای نخستین بار در کشور با حمایت و همکاری شرکت فولاد مبارکه و به همت دانشمندان و متخصصان داخلی طراحی و ساخته شد و در دومین نمایشگاه بومی‌سازی صنعت فولاد رونمایی گردید.
شنبه، 28 دی 1398 - 13:05

 فولاد مبارکه، پیشتاز بومی‌سازی صنعت فولاد کشور است فولاد مبارکه، پیشتاز بومی‌سازی صنعت فولاد کشور است
دنیای معدن - در پی برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران که در دی‌ماه سال گذشته برگزار شد و آغازگر موج فراگیر بومی‌سازی و حمایت از تأمین داخلی بود، به درخواست تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان زنجیرۀ فولاد، دومین دورۀ این رویداد تخصصی و منحصربه‌فرد ملی به همت شرکت فولاد مبارکه، انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران و با مشارکت سایر شرکت‌های بزرگ فولادی و معدنی و تأمین‌کنندگان مطرح داخلی و با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو، اتاق‌های بازرگانی ایران و تهران و تشکل‌های زنجیرۀ فولاد، از ۲۳ تا ۲۶ دی‌ماه سال جاری به مدت چهار روز در برج میلاد تهران برگزار شد.
شنبه، 28 دی 1398 - 13:02

 مجتمع فولاد صنعت بناب با حمایت هلدینگ صنایع و معادن ماهان جایگاه خود را ارتقا داد مجتمع فولاد صنعت بناب با حمایت هلدینگ صنایع و معادن ماهان جایگاه خود را ارتقا داد
دنیای معدن - با استعفای سید ابوتراب فاضل، صادق جاهد خطیبی مدیرعامل هلدینگ صنایع و معادن ماهان که با حفظ سمت سرپرست این مجتمع منصوب و با حضور در شورای مدیران این مجتمع از حمایت همه جانبه و بهره مندی از پتانسیل هلدینگ ماهان خبرداد.
شنبه، 28 دی 1398 - 12:58

 تقویت بازار صادراتی رویکرد جدی فولاد هرمزگان تقویت بازار صادراتی رویکرد جدی فولاد هرمزگان
دنیای معدن -مدیرفروش شرکت فولاد هرمزگان با اشاره به کسب عنوان صادرکننده نمونه استان هرمزگان برای پنجمین سال متوالی، گفت:
شنبه، 28 دی 1398 - 12:08

 ثبت رکورد جدید تولید چدن مذاب در شرکت ذوب آهن ثبت رکورد جدید تولید چدن مذاب در شرکت ذوب آهن
دنیای معدن - رکورد جدید تولید چدن مذاب در شرکت ذوب آهن اصفهان ثبت شد.
شنبه، 28 دی 1398 - 11:34

 فولاد خراسان همایش فولاد برگزار می کند/حمایت ویژه از شرکت های دانش بنیان فولاد خراسان همایش فولاد برگزار می کند/حمایت ویژه از شرکت های دانش بنیان
دنیای معدن -مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان خطاب به فولادسازان پیشنهاد کرد که نگاه جزیره ای به بومی سازی را کنار گذاشته و در قالب یک کنسرسیوم و اتحاد (حداقل مجتمع های بزرگ فولادی) کار را پیش ببرند تا هم وقت را از دست نداده و هم از شکل گیری هزینه های مجدد جلوگیری کنند.
شنبه، 28 دی 1398 - 11:19

 تولید فولاد چین به مرز یک میلیارد تن رسید تولید فولاد چین به مرز یک میلیارد تن رسید
دنیای معدن - تولید فولاد چین طی سال 2019 میلادی نسبت به سال پیش از آن 8 درصد افزایش یافت و به مرز یک میلیارد تن رسید. این در حالی است که توسعه ظرفیت در آن کشور طی سال 2020 ممنوع اعلام شده است.
شنبه، 28 دی 1398 - 10:26

 حل مشکلات کارگری کارخانه فولاد سیاهدن ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین حل مشکلات کارگری کارخانه فولاد سیاهدن ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین
دنیای معدن - معاون قضایی تصفیه امور ورشکستگی قوه قضاییه به منظور حل مشکلات کارگری، کارخانه فولاد سیاهدن در شهرستان ابهر و فولاد پارس آرما شفق و فولاد قزوین را مورد بازدید قرار داد.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:55

 پایداری شبکه برق اضطراری فولاد سازی حاصل شد پایداری شبکه برق اضطراری فولاد سازی حاصل شد
دنیای معدن - مهران‌ خرم نیا معاون برنامه ریزی و توسعه ضمن اعلام این مطلب افزود: یکی از مهم ترین دغدغه های سال های اخیر، در بحث پایداری شبکه برق اضطراری فولادسازی بود. در مواقع قطع و نوسانات شبکه برق بخصوص در حوادثی مثل سقوط دکل های برق شبکه سراسری که در سالهای اخیر اتفاق افتاد،‌ به منظور جلوگیری از هرگونه خسارت و حادثه در خط تولید می بایست، بلافاصله برق اضطراری در مدار قرار گیرد، لذا در سال های متمادی داشتن یک سیستم مطمئن، پایدار و یکپارچه برق اضطراری در بخش فولاد سازی، به یک دغدغه جدی برای شرکت فولاد خوزستان تبدیل شده بود.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:45

 فولاد خوزستان در کنار مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان فولاد خوزستان در کنار مردم سیل زده استان سیستان و بلوچستان
دنیای معدن -بیش از یک هفته از وقوع باران های سیل آسا استان سیستان و بلوچستان می گذرد و با توجه تخریب زیربنایی شهرهای درگیر سیل، مردم این دیار شهید پرور با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند، به طوری که از بدیهی ترین اقلام زندگی روزمره محروم هستند. از طرفی خسارت ناشی از سیل بسیاری از راه های ارتباطی را تخریب و برودت هوا مشکلات را دوچندان کرده است؛ این شرایط دل هر انسانی را به درد می آورد.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:43

 امضای سه تفاهم نامه با تولید کنندگان نسوز به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال امضای سه تفاهم نامه با تولید کنندگان نسوز به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال
دنیای معدن - در حاشیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، شرکت فولاد خوزستان با شرکت های داخلی تولید کننده مواد نسوز سه تفاهم نامه به ارزش یک هزار و دویست میلیارد ریال امضا کرد.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:39

در اختتامیه نمایشگاه ملی فولاد ایران از کتاب بومی سازی فولاد خوزستان رونمایی شد در اختتامیه نمایشگاه ملی فولاد ایران از کتاب بومی سازی فولاد خوزستان رونمایی شد
دنیای معدن - در آیین اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد که ۲۳ الی ۲۶ دی در برج میلاد تهران برگزار شد، از کتاب بومی سازی شرکت فولاد خوزستان رونمایی شد.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:34

کمک رسانی شستا و ذوب آهن اصفهان به مناطق سیل زده کمک رسانی شستا و ذوب آهن اصفهان به مناطق سیل زده
دنیای معدن -همزمان با ارسال کاروان کمک‌های اهدایی شستا به هموطنان سیل‌زده در سیستان وبلوچستان، بسیج شستا امدادرسانی و توزیع اقلام مورد نیاز در میان سیل زدگان را آغاز کرد .
شنبه، 28 دی 1398 - 08:30

امضای تفاهم نامه آموزشی ، پژوهشی بین ذوب آهن اصفهان و سازمان مدیریت صنعتی امضای تفاهم نامه آموزشی ، پژوهشی بین ذوب آهن اصفهان و سازمان مدیریت صنعتی
دنیای معدن -تفاهم نامه بین ذوب آهن اصفهان و سازمان مدیریت صنعتی با هدف ایجاد و گسترش همکاری های آموزشی و پژوهشی و توسعه منابع انسانی متقابل چهارشنبه 25 دی ماه توسط مسئولین این دوسازمان امضا شد .
شنبه، 28 دی 1398 - 08:29

ذوب آهن اصفهان به تکنولوژی روز دنیا مجهز شده است ذوب آهن اصفهان به تکنولوژی روز دنیا مجهز شده است
دنیا یمعدن -پنل تخصصی بومی سازی قطعات و تجهیزات دومین جشنواره فولاد با حضور مهندس یزدی زاده مدیر عامل ذوب آهن اصفهان ، مهندس اسدالله فرشاد عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران ، مهندس بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد یزد و دکتر بهرام شکوری رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق ایران دوشنبه 23 دی ماه در سالن همایش های بین المللی برج میلاد برگزار شد .
شنبه، 28 دی 1398 - 08:27

 مدیر روابط عمومی فولاد خوزستان: تکیه بر توان داخلی تنها راه بی اثر کردن تحریم هاست مدیر روابط عمومی فولاد خوزستان: تکیه بر توان داخلی تنها راه بی اثر کردن تحریم هاست
دنیای معدن - غلامرضا فروغی مدیر روابط عمومی فولاد خورستان در آیین اختتامیه دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همچنین جمعی از هموطنان در حادثه سقوط هواپیمای مسافربری، اظهار داشت: این نمایشگاه با تجربه ای متفاوت از گذشته و با هدف بومی سازی قطعات، تجهیزات، مواد و فناوری صنعت فولاد،‌ در شرایطی برگزار شد که ندای تحریم صنعت فولاد از سوی آمریکا به گوش رسید؛ اتفاقی که دور از انتظار هم نبود.
شنبه، 28 دی 1398 - 08:24

 به دنبال کاهش ارزبری صنعت فولاد هستیم/ ساخت حدود 500 میلیون یورو از تجهیزات مورد نیاز فولادسازان به دنبال کاهش ارزبری صنعت فولاد هستیم/ ساخت حدود 500 میلیون یورو از تجهیزات مورد نیاز فولادسازان
دنیای معدن - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: با بومی سازی و داخلی سازی قطعات و تجهیزات صنعت فولاد، به دنبال کاهش ارزبری در این صنعت هستیم.
چهارشنبه، 25 دی 1398 - 19:06

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© دنیای معدن 1388
info@donyayemadan.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار