خانه    معدن    صنایع معدنی    یادداشت و مقالات    گزارش تصویری    بورس    اقتصادی    ورزشی    عمومی    سلامت    تماس    درباره ما  
دوشنبه، 7 فروردین 1396 - 05:05   
  تازه ترین اخبار:  
   پربازدیدهای امروز  
 
   اخبار ورزشی  
  کاپیتان باید از تیم ملی خداحافظی کند
  کدام مهاجم مثل طارمی تاثیرگذار است؟
  نکونام به تیم ملی برمی گردد
  زمان حضور منصوریان در تمرین استقلال
  رئالی ها مشتاق خرید ستاره مد نظر بارسا
  پیروزی برابر قطر حاصل ضریب هوشی بالای بازیکنان ما بود / بازی راحتی مقابل چین نخواهیم داشت
  قرار بود محرومیت رحمتی بخشیده شود / کی روش می خواهد اول بازنده بازی نباشد بعد به برد فکر می کند
  ایران سومین تیم شوت‌زن آسیا
  ملی‌پوشی که به دعوت نشدنش اعتراض نکرد/او با اخلاق کی‌روش آشنا است!
  آلبوم ای‌اف‌سی برای تولد آقای گل جهان
  آلومینیوم  

 ایران و ایتالیا در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی منطقه ویژه خلیج فارس سرمایه گذاری می کنند ایران و ایتالیا در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی منطقه ویژه خلیج فارس سرمایه گذاری می کنند
دنیای معدن - شرکت های ایرانی و ایتالیایی در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی و آب شیرین کن منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس سرمایه گذاری می کنند.
چهارشنبه، 13 بهمن 1395 - 10:33

 آلومینیوم المهدی هرمزگان پلاسکوی ثانی است/کارخانه 3200 میلیارد تومانی را به ثمن بخس فروختند آلومینیوم المهدی هرمزگان پلاسکوی ثانی است/کارخانه 3200 میلیارد تومانی را به ثمن بخس فروختند
دنیای معدن - نماینده مردم بندرعباس در مجلس گفت: امروز پلاسکوهای فراوانی در سراسر کشور وجود دارد که دولت باید به فکر راهکار اساسی برای آن ها باشد.
سه شنبه، 12 بهمن 1395 - 13:47

 همایش فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم برگزار می شود همایش فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم برگزار می شود
دنیای معدن - دبیر اجرایی همایش فرصت های سرمایه گذاری صنایع پایین دستی آلومینیوم با اشاره به برگزاری این همایش در دو شهر اهواز و مسجدسلیمان گفت: این همایش 24 بهمن ماه در اهواز و 25 بهمن ماه در مسجدسلیمان برگزار می شود.
دوشنبه، 11 بهمن 1395 - 13:56

 کیفیت سازمانی صنایع معدنی و بانک ها بالاتر از سایر بخش هاست کیفیت سازمانی صنایع معدنی و بانک ها بالاتر از سایر بخش هاست
دنیای معدن - طبق اعلام سازمان مدیریت صنعتی صنایع معدنی و بانک ها از لحاظ سطح کیفی و تعالی سازمانی در رتبه بالاتری نسبت به سایر بخش ها قرار دارند.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 18:32

 ایران ششمین تولیدکننده شمش آلومینیوم در منطقه ایران ششمین تولیدکننده شمش آلومینیوم در منطقه
دنیای معدن -رییس هیات مدیره سندیکای صنایع آلومینیوم گفت: جمهوری اسلامی در سال 2016 با تولید 342 هزار تن شمش آلومینیوم با سهم 6 درصدی در منطقه، جایگاه ششم را به خود اختصاص داد.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 18:30

 استقبال پنج کشور برای احداث کارخانه در منطقه ویژه خلیج فارس استقبال پنج کشور برای احداث کارخانه در منطقه ویژه خلیج فارس
دنیای معدن -مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: سرمایه گذارانی از کشورهای فرانسه، فنلاند، روسیه ، هند و چین برای سرمایه گذاری در این منطقه ویژه وارد مذاکره شده اند.
شنبه، 9 بهمن 1395 - 10:55

 سرمایه گذاری ۳۱۸ میلیارد ریالی در حوزه صنایع معدنی هرمزگان سرمایه گذاری ۳۱۸ میلیارد ریالی در حوزه صنایع معدنی هرمزگان
دنیای معدن -معاون امور صنایع صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از سرمایه گذاری ۳۱۸میلیارد ریالی در حوزه صنایع معدنی هرمزگان خبر داد.
چهارشنبه، 6 بهمن 1395 - 17:34

 پرداخت علی‌الحساب سود به سهامداران ایرالکو پرداخت علی‌الحساب سود به سهامداران ایرالکو
دنیای معدن -مجمع عمومی عادی به‌طور فوق‌العاده شرکت آلومینیوم ایران روز گذشته با حضور بیش از 66 درصد از سهامداران برگزار شد. موضوع برگزاری این مجمع پیشنهاد پرداخت علی‌الحساب سود به سهامداران بود که در پایان جلسه تصویب شد سهامداران خرد به ازای هرسهم 120تومان دریافت کنند. سهامداران این شرکت که قرار بود در مجمع سالانه تاریخ 29تیر سال94 سود سهم خود را دریافت کنند، پس از گذشت چند ماه با اعلام فسخ سود خود به دلیل اطلاع از زیان280 میلیارد تومانی شرکت مواجه می‌شوند.
سه شنبه، 5 بهمن 1395 - 10:27

 بدهی های معوق شرکت آلومینیوم به بیش از ١٠٠٠ میلیارد رسید بدهی های معوق شرکت آلومینیوم به بیش از ١٠٠٠ میلیارد رسید
دنیای معدن - مدیر عامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) بدهی های معوق این شرکت را بیش از 1000 میلیارد تومان عنوان کرد و این شرکت را زیان ده دانست.
دوشنبه، 4 بهمن 1395 - 18:14

 ایرالکو به جای سیاسی بازی دنبال حل مشکلات و سوددهی باشد ایرالکو به جای سیاسی بازی دنبال حل مشکلات و سوددهی باشد
دنیای معدن - معاون پارلمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه ایرالکو باید به جای سیاسی بازی دنبال حل مشکلات و سوددهی باشد، گفت: سیاسی شدن ایرالکو در گذشته آفت بزرگی برای این شرکت بوده که به زودی حل خواهد شد.
دوشنبه، 4 بهمن 1395 - 16:44

 گزارش فنی و اقتصادی طرح کک نفتی، پس از یک دهه انتظار نهایی شد گزارش فنی و اقتصادی طرح کک نفتی، پس از یک دهه انتظار نهایی شد
دنیای معدن - گزارش نهایی امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح احداث کارخانه کک نفتی آماده شد. این طرح به مدت یک دهه در حالت سکون قرار داشت.
یکشنبه، 3 بهمن 1395 - 14:43

 رشد تولید ریوتینتو در زنجیره آلومینیوم رشد تولید ریوتینتو در زنجیره آلومینیوم
دنیای معدن - شرکت ریوتینتو طی گزارشی عملکرد تولید خود در زنجیره آلومینیوم را منتشر کرد و در آن خبر از رشد تولید در بخش های مختلف این صنعت داد.
شنبه، 2 بهمن 1395 - 13:07

 تولید شمش آلومینیومی در 9 ماهه امسال از مرز 220 هزار تن گذشت تولید شمش آلومینیومی در 9 ماهه امسال از مرز 220 هزار تن گذشت
دنیای معدن -بررسی عملکرد سه واحد شاخص شمش آلومینیوم در 9 ماهه امسال نشان می دهد در این مدت 220 هزار و 544 تن تولید داشتند که نسبت به دوره مشابه پارسال نیم درصد کاهش نشان می دهد.
دوشنبه، 27 دی 1395 - 10:50

 شرایط برای سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دست آلومینیوم جنوب فراهم شد شرایط برای سرمایه‌گذاری در صنایع پایین‌دست آلومینیوم جنوب فراهم شد
دنیای معدن -مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامِرد گفت: امکانات و زیرساخت‌های لازم برای ایجاد شهرک پایین‌دستی آلومینیوم در کنار طرح آلومینیوم جنوب در این منطقه فراهم شده است.به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، سید‌ابوالحسن حقایقی با اشاره به اجرای طرح آلومینیوم جنوب در لامرد افزود: با توجه به تاکید رئیس هیات عامل ایمیدرو و همکاری‌های بین بخشی، زیر ساخت‌های مورد نیاز برای ایجاد و توسعه صنایع پایین دست آلومینیوم در کنار سایر صنایع مهیاست و این امر فرصت استثنایی را برای سرمایه‌گذاری در این بخش ایجاد کرده است.
شنبه، 25 دی 1395 - 09:43

 شرایط برای سرمایه گذاری در صنایع پایین دست آلومینیوم جنوب فراهم شد شرایط برای سرمایه گذاری در صنایع پایین دست آلومینیوم جنوب فراهم شد
دنیای معدن - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامِرد گفت: امکانات و زیرساخت های لازم برای ایجاد شهرک پایین دستی آلومینیوم در کنار دست طرح آلومینیوم جنوب در این منطقه فراهم شده است.
جمعه، 24 دی 1395 - 11:33

 بهره برداری از فاز نخست شرکت آلومینیوم سازی کاوه خوزستان تا پایان سال بهره برداری از فاز نخست شرکت آلومینیوم سازی کاوه خوزستان تا پایان سال
دنیای معدن - فرماندار مسجدسلیمان از بهره برداری از فاز نخست شرکت آلومینیوم سازی کاوه خوزستان تا پایان سال خبر داد.
سه شنبه، 14 دی 1395 - 13:57

 وضعیت آلومینیوم المهدی بحرانی است/ 230 کارگر در آستانه اخراج وضعیت آلومینیوم المهدی بحرانی است/ 230 کارگر در آستانه اخراج
دنیای معدن - نماینده مردم بندرعباس در مجلس، با بیان اینکه مدیریت "آلومینیوم المهدی" به بهانه های واهی قصد اخراج 230 کارگر را دارد، گفت:سوال از وزیر اقتصاد به دلیل بررسی برنامه ششم توسعه به تاخیر افتاده است.
سه شنبه، 14 دی 1395 - 13:30

 ارایه 11 طرح معدن و صنایع معدنی برای جذب 5.7 میلیارد یورو سرمایه ارایه 11 طرح معدن و صنایع معدنی برای جذب 5.7 میلیارد یورو سرمایه
دنیای معدن - رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: 11 طرح توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، متقاضی استفاده از تسهیلات خارجی فاینانس به ارزش 5 میلیارد و 755 میلیون یورو هستند.
دوشنبه، 13 دی 1395 - 13:35

 سرمایه شرکت آلومینیوم ایران افزایش یافت سرمایه شرکت آلومینیوم ایران افزایش یافت
دنیای معدن -مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) گفت: سرمایه سهامداران این شرکت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و این نکته افق روشنی را برای ایرالکو در مراودات داخلی و خارجی به همراه دارد.
دوشنبه، 13 دی 1395 - 10:25

 چشم‌ها را باید شست؛ جور دیگر باید دید چشم‌ها را باید شست؛ جور دیگر باید دید
دنیای معدن -صنایع معدنی همچون فولاد، آلومینیوم، مس و... که از آنها با نام صنایع انرژی‌بر یاد می‌شود برای مصرف منابع انرژی فراوان در کشور همچون گاز ایجاد شده‌اند زیرا این ماده با ارزش زمانی که استخراج شد باید بلافاصله یا پالایش شده و به خطوط توزیع تزریق شود یا بسوزد.
شنبه، 11 دی 1395 - 13:52

 توافق آلومینای جاجرم و ان اف سی چین توافق آلومینای جاجرم و ان اف سی چین
دنیای معدن -مدیر عامل شرکت آلومینای جاجرم از توافق با شرکت «ان‌اف‌سی» چین برای تامین تجهیزات «طرح شمش آلومینیوم جاجرم» خبر داد و گفت: «پروژه شمش آلومینا» در سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
شنبه، 11 دی 1395 - 09:59

 چالش‌های تامین مواد اولیه پایین‌دست مس و آلومینیوم چالش‌های تامین مواد اولیه پایین‌دست مس و آلومینیوم
دنیای معدن -رئیس هیات‌مدیره سندیکای صنعت برق کشور گفت: ضرایب اعلام‌شده تعیین قیمت مس و آلومینیوم توسط معاون وزیر صنعت اشتباه است و یک اختلاف 10 درصدی برای صنایع داخلی دیده می‌شود. چندی‌پیش معاون امور معادن و صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت در گفت‌وگویی اعلام کرد:
شنبه، 11 دی 1395 - 09:56

 کارگران خدماتی مجتمع آلمینیوم المهدی در اعتراض به اخراج تجمع کردند کارگران خدماتی مجتمع آلمینیوم المهدی در اعتراض به اخراج تجمع کردند
دنیای معدن - حدود 230 کارگر خدماتی مجتمع «آلومینیوم المهدی »در استان هرمزگان ،صبح امروز (8 دی) در اعتراض به اخراج نگهانی خود؛ مقابل ساختمان اداری مجتمع تجمع کردند.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 14:47

 کارگران خدماتی مجتمع آلمینیوم المهدی در اعتراض به اخراج تجمع کردند کارگران خدماتی مجتمع آلمینیوم المهدی در اعتراض به اخراج تجمع کردند
دنیای معدن - حدود 230 کارگر خدماتی مجتمع «آلومینیوم المهدی »در استان هرمزگان ،صبح امروز (8 دی) در اعتراض به اخراج ناگهانی خود؛ مقابل ساختمان اداری مجتمع تجمع کردند.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 13:14

 تامین اعتبار اجرای دو طرح ایمیدرو با استفاده از سرمایه گذاری خارجی تامین اعتبار اجرای دو طرح ایمیدرو با استفاده از سرمایه گذاری خارجی
دنیای معدن - رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: دو طرح الکترود گرافیتی و آلومینیوم جاجرم با استفاده از تامین اعتبار از سوی کشورهای آلمان و چین وارد مرحله اجرایی شده است.
چهارشنبه، 8 دی 1395 - 12:21

 برگزاری نمایشگاه صنعت و معدن در قطب تولید فولاد و آلومینیوم ایران برگزاری نمایشگاه صنعت و معدن در قطب تولید فولاد و آلومینیوم ایران
دنیای معدن - دبیر اجرایی نمایشگاه بین المللی معدن و صنایع معدنی هرمزگان از برگزاری نمایشگاه تخصصی این حوزه در بندرعباس به عنوان قطب تولید فولاد و آلومینیوم ایران خبر داد.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 13:52

 خروج ١٤٨ دیگ آلاینده از خطوط قدیمی آلومینیوم ایران از مدار/ اراک در مسیر کاهش آلودگی هوا خروج ١٤٨ دیگ آلاینده از خطوط قدیمی آلومینیوم ایران از مدار/ اراک در مسیر کاهش آلودگی هوا
دنیای معدن - مجید پور عطار با بیان اینکه از نیمه تابستان امسال بر اساس زمان بندی اعلام شده از سوی شرکت 76 دیگ از خط 4 خارج کرده ایم گفت: با خروج 72 دیگ باقی مانده از مدار جمعا 148 دیگ از این خط از مدار خارج و وارد فرآیند بهینه سازی و نوسازی شد.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 12:17

 ایجاد 655 فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ایجاد 655 فرصت شغلی در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس
دنیای معدن - مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس اعلام کرد: در هشت ماه منتهی به پایان آبان ماه امسال برای 655 نفر از افراد بومی و غیربومی این منطقه اشتغال جدید ایجاد شد.
دوشنبه، 6 دی 1395 - 10:39

 عرضه مس سه شرکت در بورس کالا عرضه مس سه شرکت در بورس کالا
دنیای معدن - 1500 تن مس کاتد، 20 هزار تن مس کم عیار شرکت ملی صنایع مس ایران و 100 تن مس مفتول شرکت گیل راد شمال در بورس کالا عرضه می شود.
یکشنبه، 5 دی 1395 - 14:18

 دومین خط احیاء آلومینیوم سای اراک تعطیل شد دومین خط احیاء آلومینیوم سای اراک تعطیل شد
دنیای معدن - مدیرکل محیط زیست استان مرکزی از تعطیلی کامل خط ۴ احیا در آلومینیوم سازی اراک که در آلودگی این شهر سهم داشت خبر داد.
شنبه، 4 دی 1395 - 12:27

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© دنیای معدن 1388
info@donyayemadan.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار