خانه    معدن    صنایع معدنی    یادداشت و مقالات    گزارش تصویری    بورس    اقتصادی    ورزشی    عمومی    سلامت    تماس    درباره ما  
سه شنبه، 1 خرداد 1397 - 06:02   
  تازه ترین اخبار:  
   پربازدیدهای امروز  
 
   اخبار ورزشی  
  بعد از گولچ/ پرسپولیس در پرونده بن سون هم محکوم شد!
  بشار رسن یکماه دیگر پرسپولیس را ترک می کند
  آخرین فرصت اومانیا به مسئولان پارس جنوبی
  درخواست گادوین منشا از پرسپولیسی ها
  جدیدترین مصاحبه علی کریمی از اعتراض به مسئولین فدراسیون فوتبال تا حل مشکل بدهی باشگاه‌ ها
  برانکو در واکنش به جلسه تمدید قراردادش: روی جزئیات صحبت کردیم
  حرف آخر سرمربی پرسپولیس برای تمدید قرارداد !
  در فاصله 24 ساعت تا بازی حساس/ یک پرسپولیسی در اردوی صنعت نفت!
  برانکو دلایل کاملش برای اخراج رامین رضاییان را گفت
  فرصت برانکو به مسلمان در ترکیب پرسپولیس
  آلومینیوم  

 رویترز خبرداد: اتحاد هند و اروپا برای جنگ تجاری علیه ترامپ رویترز خبرداد: اتحاد هند و اروپا برای جنگ تجاری علیه ترامپ
دنیای معدن - خبرگزاری رویترز گزارش داد، هند و اتحادیه اروپا در اقدامی تلافی جویانه فهرستی از کالاهای آمریکایی را به سازمان تجارت جهانی ارائه داده و درصدد اعمال تعرفه های گمرکی سنگین بر آن ها هستند.
یکشنبه، 30 اردیبهشت 1397 - 08:21

مجتمع فلات مرکزی، کک سازی زرند و شرکت آلومینای ایران به ترتیب رتبه های اول تا سوم HSEE شناخته شدند مجتمع فلات مرکزی، کک سازی زرند و شرکت آلومینای ایران به ترتیب رتبه های اول تا سوم HSEE شناخته شدند
دنیای معدن - مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ایمیدرو ، برترین واحدهای تابعه این سازمان در بخش بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) را معرفی کرد.
چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1397 - 15:28

 آلومینیوم ایران از علت نوسان قیمت سهام گفت آلومینیوم ایران از علت نوسان قیمت سهام گفت
دنیای معدن -شرکت آلومینیوم ایران اعلام داشت از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ٣/۶/٩/١٢ ماهه منتهی به ١٣٩۶/١٢/٢٩ ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است.
شنبه، 22 اردیبهشت 1397 - 08:50

 تحلیلی از حال و آینده صنعت آلمینیوم در اقتصاد و بازار سرمایه تحلیلی از حال و آینده صنعت آلمینیوم در اقتصاد و بازار سرمایه
دنیای معدن - حال و آینده صنعت آلومینیوم در ایران با وجود مزیت های بالقوه در اقتصاد و بازار سرمایه بررسی شد.
سه شنبه، 18 اردیبهشت 1397 - 13:37

 ترامپ اعمال تعرفه فلزات علیه مکزیک، کانادا و اتحادیه اروپا را به تاخیر انداخت ترامپ اعمال تعرفه فلزات علیه مکزیک، کانادا و اتحادیه اروپا را به تاخیر انداخت
دنیای معدن - رئیس جمهور آمریکا اعمال تعرفه علیه واردات فولاد و آلومینیوم را علیه کانادا، اتحادیه اروپا و مکزیک به تاخیر انداخته است.
سه شنبه، 11 اردیبهشت 1397 - 11:15

 به داد فناوری قدیمی آلومینیوم برسیم به داد فناوری قدیمی آلومینیوم برسیم
دنیای معدن -صنعت آلومینیوم جزو صنایعی است که همواره در دهه‌های گذشته مورد بی‌مهری مسئولان و دست‌اندرکاران این حوزه قرار گرفته است.
سه شنبه، 11 اردیبهشت 1397 - 10:46

 آمریکا کره جنوبی را از افزایش تعرفه فولاد معاف کرد آمریکا کره جنوبی را از افزایش تعرفه فولاد معاف کرد
دنیای معدن -خبرگزاری یونهاپ اعلام کرد آمریکا به طور رسمی کره جنوبی را از افزایش تعرفه واردات فولاد معاف کرده است.
سه شنبه، 11 اردیبهشت 1397 - 10:07

 146 میلیون دلار آلومینیوم از استان مرکزی صادر شد 146 میلیون دلار آلومینیوم از استان مرکزی صادر شد
دنیای معدن -معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:146 میلیون دلار آلومینیوم تولید شده در این استان پارسال به نقاط مختلف جهان صادر شد.
یکشنبه، 9 اردیبهشت 1397 - 08:25

 تقاضا از عرضه آلومینیوم پیش می افتد تقاضا از عرضه آلومینیوم پیش می افتد
دنیای معدن - مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گفت: تقاضای آلومینیوم چین تا سال 2020 نسبت به عرضه افزایش می یابد.
یکشنبه، 9 اردیبهشت 1397 - 08:20

 خودزنی ترامپ با فلز آلومینیوم خودزنی ترامپ با فلز آلومینیوم
دنیای معدن - ایالات متحده آمریکا با دو تصمیم تیشه به ریشه صنایع پایین‌دستی آلومینیوم خود زده است که اثرات آن دیر یا زود خودنمایی خواهد کرد. اولا با وضع تعرفه ۱۰ درصدی روی واردات آلومینیوم از بزرگ‌ترین‌ کشور تولیدکننده این محصول واردات از چین را سخت کرده و از طرف دیگر با تهدید به تحریم یکی از غول‌های بزرگ تولیدکننده آلومینیوم یعنی شرکت روسال روسیه شرایط را برای واردات از این کشور نیز دشوار ساخته است - البته فعلا این تحریم نهایی نشده است.
یکشنبه، 9 اردیبهشت 1397 - 07:26

 احتمال تمدید معافیت تعرفه های فولاد و آلومینیوم آمریکا احتمال تمدید معافیت تعرفه های فولاد و آلومینیوم آمریکا
دنیای معدن - با نزدیک شدن به مهلت اول ماه مه برای معافیت متحدان آمریکا از تعرفه های این کشور برای واردات فولاد و آلومینیوم، این معافیت ها احتمالا تمدید خواهد شد.
شنبه، 8 اردیبهشت 1397 - 11:49

 ۷۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در هرمزگان به ثبت رسید ۷۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در هرمزگان به ثبت رسید
دنیای معدن -سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان گفت: در سال ۹۶به میزان ۷۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی بصورت مستقیم و ۱۲۰۰ میلیون یورو فاینانس در استان هرمزگان ثبت شد.
شنبه، 8 اردیبهشت 1397 - 09:34

 دلیل جهش ٢٠ درصدی آلومراد چیست؟/ روایت یک فعال حوزه آلومینیوم از اقبال به این فلز در جهان دلیل جهش ٢٠ درصدی آلومراد چیست؟/ روایت یک فعال حوزه آلومینیوم از اقبال به این فلز در جهان
دنیای معدن - ​در دنیا قیمت آلومینیوم در بازار بورس لندن تعیین می شود، البته در بورس شانگهای هم قیمت گذاری صورت می گیرد اما در دنیا بیشتر منبع قیمت گذاری بورس لندن است که بر اساس شاخص هایی چون موجودی و تولید جهانی و سایر متغیرها ارزش گذاری می شود.
شنبه، 8 اردیبهشت 1397 - 09:30

 حوزه های مناسبی برای سرمایه گذاری در صنعت آلومینیوم فراهم است حوزه های مناسبی برای سرمایه گذاری در صنعت آلومینیوم فراهم است
دنیای معدن - مدیر صنایع معدنی ایمیدرو گفت: حوزه های مناسبی برای سرمایه گذاری در صنعت آلومینیوم فراهم است.
چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397 - 15:49

 انتقاد هند از افزایش تعرفه فولاد از سوی آمریکا انتقاد هند از افزایش تعرفه فولاد از سوی آمریکا
دنیای معدن - هند اعلام کرده است به علت افزایش تعرفه های فولاد از سوی آمریکا ممکن است از این کشور به سازمان تجارت جهانی شکایت کند. بعد از افزایش تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم از سوی آمریکا برخی منابع در هند اعلام کرده اند اگر آمریکا هند را در این مورد استثنا نکند به سازمان تجارت جهانی شکایت خواهند کرد.
چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397 - 15:41

 ماجرای۲ میلیارد تن ذخایر آلونیت ماجرای۲ میلیارد تن ذخایر آلونیت
دنیای معدن -دیروز پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم ایران در حالی برگزار شد که ایران برای ۴۴۰ هزار تن ظرفیت آلومینیوم موجود و ۳۹۰ هزار تن ظرفیت در حال احداث خود به خوراک یعنی پودر آلومینا نیاز دارد و این پودر نیز از ماده معدنی بوکسیت تامین می‌شود.
چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397 - 15:03

ایران امسال در تولید آلومینیوم به خودکفایی می رسد /صادرات فولاد ایران 9 میلیون تنی شد؛ یک گام تا خودکفایی ایران امسال در تولید آلومینیوم به خودکفایی می رسد /صادرات فولاد ایران 9 میلیون تنی شد؛ یک گام تا خودکفایی
دنیای معدن -رویترز نوشت: ایران به لطف برخورداری از منابع عظیم گازی، در مسیر راه اندازی یک مجتمع جدید گداخت آلومینیوم در اوایل سال آینده قرار دارد که میزان تولید آلومینیوم این کشور را ۷۰ درصد افزایش خواهد داد و ایران را در این خصوص به خودکفایی خواهد رساند.
چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397 - 14:30

 170هزارتن شمش آلومینیوم درمجتمع المهدی تولید شد 170هزارتن شمش آلومینیوم درمجتمع المهدی تولید شد
دنیای معدن - مدیرعامل آلومینیوم المهدی گفت:170هزار تن شمش آلومینیوم ظرف یک سال گذشته دراین مجتمع تولید شد.
چهارشنبه، 5 اردیبهشت 1397 - 12:49

برنامه سرمایه گذاری ۶ میلیارد دلاری ایمیدرو برای ارتقا زنجیره آلومینیوم برنامه سرمایه گذاری ۶ میلیارد دلاری ایمیدرو برای ارتقا زنجیره آلومینیوم
دنیای معدن - معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در کنفرانس بین المللی آلومینیوم ایران از برنامه سرمایه گذاری ۶ میلیارد دلاری ایمیدرو به منظور ارتقا زنجیره آلومینیوم کشور خبر داد.
سه شنبه، 4 اردیبهشت 1397 - 14:09

 ترکش تحریم های آمریکا در قلب تولیدکنندگان آلومینیوم اروپا ترکش تحریم های آمریکا در قلب تولیدکنندگان آلومینیوم اروپا
دنیای معدن - تولیدکنندگان آلومینیوم اروپایی هشدار داده اند که تحریم های آمریکا علیه شرکت روسال ممکن است کارخانه های آنها را به تعطیلی بکشاند و به کمبود شدید این فلز منجر شود.
دوشنبه، 3 اردیبهشت 1397 - 18:03

 افتتاح طرح آلومینیوم جاجرم تا پایان مهر افتتاح طرح آلومینیوم جاجرم تا پایان مهر
دنیای معدن - مدیرعامل شرکت آلومینای جاجرم از افتتاح فاز نخست طرح تولید آلومینیوم این مجتمع با ظرفیت 40 هزار تن تا پایان مهر امسال خبر داد.
دوشنبه، 3 اردیبهشت 1397 - 16:13

 پنجمین کنفرانس آلومینیوم، بستری برای توسعه همکاری های بین المللی ایجاد می کند/مجتمع آلومینیوم جنوب اردیبهشت ماه سال آینده آغاز به کار خواهد کرد پنجمین کنفرانس آلومینیوم، بستری برای توسعه همکاری های بین المللی ایجاد می کند/مجتمع آلومینیوم جنوب اردیبهشت ماه سال آینده آغاز به کار خواهد کرد
دنیای معدن - رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: پنجمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی آلومینیوم ایران بستر مناسبی را برای همکاری شرکت های داخلی و خارجی فراهم آورده تا بتوانند اقدام به مذاکره و عقد قرارداد در جهت توسعه صنعت آلومینیوم ایران کنند.
دوشنبه، 3 اردیبهشت 1397 - 13:28

 معامله بلوک آلومینیوم ایران قطعی شد معامله بلوک آلومینیوم ایران قطعی شد
دنیای معدن - معامله بلوک ۱۹ درصد سهام شرکت آلومینیوم ایران که در روز ۱۵ اسفندماه سال گذشته در بورس عرضه و به همان قیمت پایه هر سهم ۲۰۰۰ ریال فروخته شد، قطعی شد.
دوشنبه، 3 اردیبهشت 1397 - 12:58

 چین، جایگزین احتمالی روسیه در بازار آلومینیوم چین، جایگزین احتمالی روسیه در بازار آلومینیوم
دنیای معدن - به دنبال تنش‌های جدید روسیه و امریکا بر سر تحریم روسال، حالا این غول آلومینیوم با خطر کاهش تولید رو به روست.
یکشنبه، 2 اردیبهشت 1397 - 14:57

 واردات محصولات نورد آلومینیومی خاورمیانه واردات محصولات نورد آلومینیومی خاورمیانه
دنیای معدن -بخش اعظمی از کل تجارت محصولات نورد آلومینیوم را ورق تشکیل می دهد و نزدیک به 8.5 درصد کل تجارت جهان از محصولات نورد آلومینیوم، به واردات این محصولات در کشورهای منطقه خاورمیانه اختصاص دارد. به طوری که بزرگ ترین واردکنندگان این محصولات کشورهای عربستان، ترکیه و امارات متحده عربی بودند.
شنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 17:27

 جهش بازار فلزات نماگرهای بورس را سبزپوش کرد/ گروه سرب و روی پیش رو شد جهش بازار فلزات نماگرهای بورس را سبزپوش کرد/ گروه سرب و روی پیش رو شد
دنیای معدن - با آغاز معاملات امروز همزمان با تداوم رشد قیمت گروه فلزات اساسی در بازارهای جهانی و عبور قیمت هر بشکه نفت خام از ۷۳ دلار، بورس تهران شاهد اقبال خریداران سهام به گروه فلزات اساسی به ویژه گروه سرب و روی و آلومینیوم است.
شنبه، 1 اردیبهشت 1397 - 14:30

 بازگشت پس لرزه های تحریم به غربی ها/افزایش قیمت آلومینیوم به بیشترین میزان 7 سال گذشته در پی تحریم شرکت روسی بازگشت پس لرزه های تحریم به غربی ها/افزایش قیمت آلومینیوم به بیشترین میزان 7 سال گذشته در پی تحریم شرکت روسی
دنیای معدن - قیمت آلومینیوم در پی تحریم شرکت روسی توسط آمریکا به بیشترین میزان 7 سال گذشته رسید، تحلیلگران معتقدند تحریم دومین شرکت بزرگ تولید کننده آلومینیوم جهان صنایع خودروسازی و ماشین سازی دنیا را تحت تاثیر جدی قرار می دهد.
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 17:52

 شکایت اتحادیه اروپا از آمریکا به سازمان تجارت جهانی شکایت اتحادیه اروپا از آمریکا به سازمان تجارت جهانی
دنیای معدن - اسناد تنظیم شده در سازمان تجارت جهانی نشان داد اتحادیه اروپا به دنبال دریافت خسارت از آمریکا بابت تعرفه های وضع شده برای واردات فولاد و آلومینیوم است.
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 17:49

 آیا شرکت ایرالکو به مافیایی صنعت آلومینیوم می رسد؟ آیا شرکت ایرالکو به مافیایی صنعت آلومینیوم می رسد؟
دنیای معدن -شرکت آلومینیوم ایران یا ایرالکو به عنوان اولین تولیدکننده شمش های آلومینیوم و بزرگ ترین تولیدکننده آلومینیوم ایران فعالیت می کند.
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 15:46

 ستیز چین و آمریکا ، به سختی فولاد یا به نرمی آلومینیوم ؟ ! ستیز چین و آمریکا ، به سختی فولاد یا به نرمی آلومینیوم ؟ !
دنیای معدن -مناقشه تجاری آمریکا و چین تلقی جهانی را به سوی جنگ مالی و پولی میان دو قدرت اقتصادی سوق داده است .
سه شنبه، 28 فروردین 1397 - 15:31

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© دنیای معدن 1388
info@donyayemadan.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار