خانه    معدن    صنایع معدنی    یادداشت و مقالات    گزارش تصویری    بورس    اقتصادی    ورزشی    عمومی    سلامت    تماس    درباره ما  
چهارشنبه، 25 تیر 1399 - 08:04   
  تازه ترین اخبار:  
   پربازدیدهای امروز  
 
   اخبار ورزشی  
  مهاجم صنعت نفت: جبران شکست بازی رفت مقابل استقلال به ما انگیزه می دهد
  به دنبال حل مشکلات یا به دنبال برندسازی؟
  غلامپور، کریم باقری استقلال؟!
  اعلام برنامه سفر استقلالی‌ها به آبادان
  جزئیات دردناک تصادف سرژیک تیموریان برادر آندو
  منیعی و عنایتی برنده دوئل استقلالی‌ها؛ ناکامی عجیب مدعیان و پرواز قوی سپید برای بقا
  استقلالی‌ها همچنان نگران سفر به آبادان
  کرونایی های استقلال آمدند اما مجوز تمرین نگرفتند
  اتهام عجیب پرسپولیسی‌ها به استقلال ؛ غلامی و یزدانی آخرین نفرات خواهند بود؟
  جزئیات دردناک تصادف سرژیک تیموریان برادر آندو
  تجهیزات و ماشین آلات معدنی  

 برنامه اعطای یارانه سود تسهیلات به خریداران ماشین آلات معدنی ایرانی برنامه اعطای یارانه سود تسهیلات به خریداران ماشین آلات معدنی ایرانی
دنیای معدن - خداداد غریب پور خبر داد که ایمیدرو به خریداران ماشین آلات معدنی ساخت داخل، یارانه سود تسهیلات اعطا می کند.
سه شنبه، 24 تیر 1399 - 07:58

 دو راهی "امید" برای "هپکو" دو راهی "امید" برای "هپکو"
دنیای معدن - تامین اجتماعی باید در مورد واگذاری هپکو به شستا تصمیم گیری کند و دولت مستقیما "تپکو" را به "شستا" واگذار نخواهد کرد.
یکشنبه، 22 تیر 1399 - 08:37

سهام غیر مدیریتی هپکو و ۸ شرکت غیربورسی به سازمان تامین اجتماعی رسید سهام غیر مدیریتی هپکو و ۸ شرکت غیربورسی به سازمان تامین اجتماعی رسید
دنیای معدن - طبق مصوبه دولت ، ۳۲ هزار میلیارد تومان از سهام غیرمدیریتی هپکو و ۸ شرکت غیر بورسی و دولتی از جمله آلومینیوم جنوب، پتروشیمی دماوند ، دخانیات و ... به سازمان تامین اجتماعی واگذار شد.
شنبه، 21 تیر 1399 - 11:19

 هپکو به شستا واگذار شد/ وعده های بی سرانجام دولت برای الحاق شرکت به ایمیدرو هپکو به شستا واگذار شد/ وعده های بی سرانجام دولت برای الحاق شرکت به ایمیدرو
دنیای معدن -یکی از کارگران شرکت هپکو از واگذاری این شرکت به سازمان تامین اجتماعی(شستا) در ازای بدهی دولت به وزارت کار خبر داد.
پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 09:19

نامه‌نگاری ایمیدرو با خانه معدن/ ماشین‌آلات معادن از هپکو تأمین شود نامه‌نگاری ایمیدرو با خانه معدن/ ماشین‌آلات معادن از هپکو تأمین شود
دنیای معدن - رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی در نامه‌ای به رئیس خانه معدن، استفاده حداکثری از امکانات شرکت هپکو برای تأمین قطعات و تعمیر ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز بخش معدن را خواستار شد.
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 15:41

 سهام هپکو را به هیچ نفروشید/ اشتیاق کارگران برای کار و تولید سهام هپکو را به هیچ نفروشید/ اشتیاق کارگران برای کار و تولید
دنیای معدن - عضو شورای اسلامی کار شرکت هپکو گفت: فروش سه درصد از سهام هپکو برای تولید مشخص نیست و متاسفانه سهام هپکو به هیچ فروخته می شود.
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 14:35

 اتفاق جدید در حوزه نوسازی ماشین آلات معدنی اتفاق جدید در حوزه نوسازی ماشین آلات معدنی
دنیای معدن - مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، با اعلام برنامه های این شرکت در سال جاری با توجه به افزایش سرمایه صورت گرفته برای صندوق، به تشریح اصلی ترین مشکل حوزه معدن کشور برای اکتشاف و استخراج پرداخت و از اقدام برای نوسازی ماشین آلات معدنی خبر داد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 09:46

هپکو در پیچ و خم تصمیم گیری/ ساز و کار بازگشت به دولت شفاف نیست هپکو در پیچ و خم تصمیم گیری/ ساز و کار بازگشت به دولت شفاف نیست
دنیای معدن -شرکت هپکو در حالی در آستانه سومین واگذاری قرار دارد که اینبار در حال بازگشت به دولت است و به جهت شفاف نبودن شرایط واگذاری مشخص نیست با این اقدام، بار دیگر به رونق قبلی خود بازمی‌گردد یا خیر.
شنبه، 14 تیر 1399 - 14:46

 کارگران هپکو در برزخ/ واگذاری به ایمیدرو تعیین تکلیف شود کارگران هپکو در برزخ/ واگذاری به ایمیدرو تعیین تکلیف شود
دنیای معدن - رییس شورای کارگری شرکت هپکو اراک گفت: کارگران از نامشخص بودن وضعیت هپکو رنج می برند و از مسئولین انتظار دارند به دنبال حل مشکلات شرکت باشند.
شنبه، 7 تیر 1399 - 12:48

حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان حضور پررنگ شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان
دنیای معدن -مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی و فرآوری مواد معدنی و تجهیزات وابسته استان کرمان، عصر امروز با حضور مسئولین استانی و مدیران شرکت‌های معدنی و صنعتی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی جنوب‌شرق کرمان برگزار شد.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 20:00

 آخرین وضعیت واگذاری هپکو به ایمیدرو/ ارجاع برخی موارد واگذاری به هیئت دولت آخرین وضعیت واگذاری هپکو به ایمیدرو/ ارجاع برخی موارد واگذاری به هیئت دولت
دنیای معدن -معاون اقتصادی استاندار مرکزی از ارجاع برخی موارد واگذاری هپکو جهت تصویب به هیئت دولت خبر داد و گفت: انجام دقیق و درست حسابرسی شرکت هپکو یک ضرورت است.
پنجشنبه، 22 خرداد 1399 - 07:05

 واکنش ۶۸ نماینده درباره واگذاری هپکو به ایمیدرو واکنش ۶۸ نماینده درباره واگذاری هپکو به ایمیدرو
دنیای معدن - ۶۸ نماینده مجلس در نامه ای به سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به موضوع واگذاری هپکو و شرکت های متعلق به ایمیدرو تاکید کردند که باید قرارداد مشخصی برای این کار تنظیم شود و ذیل آن حدود و اختیارات مدیریت و مالکیت وکالتی ایمیدرو معلوم گردد.
دوشنبه، 19 خرداد 1399 - 10:50

 یک بام و دو هوای واگذاری هپکو به ایمیدرو/ بلاتکلیفی ادامه دارد یک بام و دو هوای واگذاری هپکو به ایمیدرو/ بلاتکلیفی ادامه دارد
دنیای معدن - تصمیم گیری های نامشخص در خصوص واگذاری هپکو به ایمیدرو موجب سردرگمی و بلاتکلیفی کارگران و پرسنل شرکت شده است که باید هرچه سریع تر این موضوع تعیین تکلیف شود.
سه شنبه، 13 خرداد 1399 - 20:32

 هپکو به ایمیدرو رسید/ ابهامات در واگذاری سوم هپکو به ایمیدرو رسید/ ابهامات در واگذاری سوم
دنیای معدن -در حالی که خبرها حاکی از آن است که شرکت تولید تجهیزات سنگین، هپکو بعد از دو بار خصوصی سازی به دولت برگشت و قرار بود از طریق فرابورس ایران به بخش خصوصی واگذار شود، اما خبرهایی رسیده که طبق مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، این شرکت به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی، ایمیدرو برگشت داده شده است.
دوشنبه، 12 خرداد 1399 - 09:34

کرمان قطب معدنی ایران، میزبان اولین نمایشگاه حوزه معدنی در سال 1399 کرمان قطب معدنی ایران، میزبان اولین نمایشگاه حوزه معدنی در سال 1399
دنیای معدن -کیانوش جهانپور؛ سخنگوی وزارت بهداشت، امروز یکشنبه 11 خرداد اعلام کرد که استان کرمان از لحاظ مبتلایان به ویروس کرونا در بین 7 استان پر خطر قرار ندارد. این‌خبر کافی است تا از فرصت ایجاد شده جهت شرکت و حضور در نمایشگاه های ذیل اقدام گردد.
یکشنبه، 11 خرداد 1399 - 18:31

 ساختار تصمیم گیری در محدوده های معدنی نیازمند تغییر است ساختار تصمیم گیری در محدوده های معدنی نیازمند تغییر است
دنیای معدن - نایب رییس اتاق بازرگانی فارس گفت: نیاز است در ساختار سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و مرجع تصمیم گیری در مورد محدوده های معدنی تجدید نظر و این مهم در معاونت بهره برداری دنبال شود.
پنجشنبه، 1 خرداد 1399 - 08:49

 انتقادات کارگران هپکو به طرح دولت برای واگذاری به ایمیدرو / پمپاژ انرژی با قوه قضاییه! انتقادات کارگران هپکو به طرح دولت برای واگذاری به ایمیدرو / پمپاژ انرژی با قوه قضاییه!
دنیای معدن - با حکم تبرئه ۱۴ نفر از کارگران هپکو و صدور حکم مجازات مدیرعامل پیشین این کارخانه، امید کارگران این شرکت برای پیگیری مطالباتشان از سوی قوه قضاییه بیشتر شد. تبرئه کارگران، اما تنها خواسته آنان نبوده و در واقع نتیجه پیگیری های چند ساله شان درباره همه مسائل مرتبط با هپکو، سرانجام به این نتیجه رسیده که مراجع قضایی، اعتراضات کارگری را به حق دانسته اند.
جمعه، 19 اردیبهشت 1399 - 07:46

 جلسه بررسی نحوه تامین و نوسازی ماشین آلات معدنی برگزار شد جلسه بررسی نحوه تامین و نوسازی ماشین آلات معدنی برگزار شد
دنیای معدن - جلسه بررسی سیاست گذاری به منظور تامین و نوسازی ماشین آلات معدنی با حضور داریوش اسماعیلی« معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت» و کارفرمایان بزرگ معدنی در محل وزارتخانه برگزار شد.
چهارشنبه، 17 اردیبهشت 1399 - 11:05

نماینده اراک خواستار سرعت در انتقال سهام هپکو به ایمیدرو شد نماینده اراک خواستار سرعت در انتقال سهام هپکو به ایمیدرو شد
دنیای معدن - نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت:سرعت در انتقال سهام شرکت هپکو اراک به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در رفع مشکلات این واحد بزرگ تولیدی موثر است و در این راستا باید دستگاه‌های دولتی اقدام مقتضی را به عمل آورند.
دوشنبه، 15 اردیبهشت 1399 - 15:48

 واگذاری هپکو به کنسرسیوم پیمانکار معادن به صلاح نیست واگذاری هپکو به کنسرسیوم پیمانکار معادن به صلاح نیست
دنیای معدن - نماینده کارگر هپکو در نشست با رییس قوه قضاییه واگذاری هپکو به کنسرسیوم پیمانکار معادن را اشتباه دانست.
شنبه، 13 اردیبهشت 1399 - 19:08

هپکو سریعا به ایمیدرو واگذار می‌شود هپکو سریعا به ایمیدرو واگذار می‌شود
دنیای معدن -استاندار مرکزی گفت: شرکت هپکو به سرعت به ایمیدرو واگذار می شود.
جمعه، 12 اردیبهشت 1399 - 07:57

 ایمیدرو از شرکت ها برای تامین ماشین آلات معدنی حمایت می کند ایمیدرو از شرکت ها برای تامین ماشین آلات معدنی حمایت می کند
دنیایمعدن- قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان از شرکت ها برای تامین ماشین آلات معدنی حمایت می کند.
سه شنبه، 2 اردیبهشت 1399 - 09:23

 معادن نیازمند ایفای نقش نظارتی قوی دولت است معادن نیازمند ایفای نقش نظارتی قوی دولت است
دنیای معدن -رییس خانه معدن ایران گفت: امروز نقش معادن و صنایع معدنی در شرایط تحریم و تاثیرگذاری آن دراقتصاد به ویژه درتامین ارز مورد نیاز، غیر قابل انکار است، اما به نقش قوی نظارتی دولت نیاز دارد.
دوشنبه، 25 فروردین 1399 - 09:50

 واردات ماشین آلات معدنی و راهسازی با ارز نیما آزاد شد واردات ماشین آلات معدنی و راهسازی با ارز نیما آزاد شد
دنیای معدن - دولت مصوبه واردات ماشین آلات راهسازی و معدنی با ارز بازار ثانویه را به وزرای اقتصاد، صنعت و راه ابلاغ کرد.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 10:32

 تحقق "جهش تولید" در حوزه معدن در گرو تولید ماشین آلات معدنی و سرمایه گذاری مناسب است تحقق "جهش تولید" در حوزه معدن در گرو تولید ماشین آلات معدنی و سرمایه گذاری مناسب است
دنیای معدن - سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس توجه به توسعه معادن و صنایع معدنی کارگاهی و کوچک، تولید ماشین آلات و تجهیزات معدنی، ایجاد توازن سرمایه گذاری در بخش معدن و نظارت کافی بر بهره برداری صحیح از معادن را از جمله راهکارهای "جهش تولید" در بخش معدن دانست.'
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 12:17

 واردات ماشین آلات معدنی در سال ۹۹ آزاد شد واردات ماشین آلات معدنی در سال ۹۹ آزاد شد
دنیای معدن - مطابق بند الحاقی ۷ لایحه بودجه سال ۹۹، در سال آینده واردات خودروهای سبک و سنگین (با اولویت خودروهای ترکیبی (هیبریدی)) و ماشین آلات معدنی و راهسازی با ارز منشا خارجی طبق قوانین و مقررات مجاز است.
شنبه، 17 اسفند 1398 - 12:10

 واردات خودرو مشروط می شود واردات خودرو مشروط می شود
دنیای معدن -در شرایطی که دولت همچنان با واردات خودرو به کشور مخالف است، نمایندگان مجلس به دنبال راهی هستند تا روزنه ای برای از سرگیری ورود این کالا به کشور ایجاد کنند. در این زمینه چهارشنبه گذشته هادی قوامی سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۹۹ درمجلس، اعلام کرد که طبق مصوبه این کمیسیون مقرر شد واردات خودروهای سبک و سنگین با اولویت هیبریدی و ماشین آلات معدنی با منشأ ارز خارجی طبق قوانین و مقررات انجام شود.
یکشنبه، 22 دی 1398 - 10:53

 سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در سنگان سرمایه‌گذاری یک‌هزار میلیارد تومانی در سنگان
دنیای معدن -مدیرعامل شرکت فرآوری اپال کانی پارس از تجهیز معدن سنگان به ماشین‌آلات ‌روز دنیا خبر داد.
سه شنبه، 21 آبان 1398 - 08:57

 الزامات توسعه معدنی در تحریم الزامات توسعه معدنی در تحریم
دنیای معدن -محمدحسین بابالو : پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین‌آلات و تجهیزات معدن، راه‌سـازی و صنایع وابسته ایران، موسوم به کان‌مین ۲۰۱۹ حاشیه‌های جذابی داشت که یکی از آنها برگزاری پنل تخصصی بررسی نقش دولت در تسهیل و توسعه درآمدهای غیرنفتی بود که در آن کارشناسان برجسته این حوزه و مدیران شرکت‌های معدنی به بررسی نظرات مختلف پرداختند.
یکشنبه، 12 آبان 1398 - 08:10

معادن و صنایع معدنی ایران در محک کشورهای بزرگ صنعتی معادن و صنایع معدنی ایران در محک کشورهای بزرگ صنعتی
دنیای معدن -اجرای تحریم های ظالمانه دشمن بخش های مختلف اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده، اما بخش معدن وصنایع معدنی با مشخصه درونزایی و برونگری کمتر دستخوش لرزه ها و پس لرزه های تحریم بوده اند و اکنون در آستانه برپایی نمایشگاه معدن و صنایع معدنی، باردیگر کشورهای بزرگ صنعتی درصدد محک این بخش اقتصادی کشور هستند.
چهارشنبه، 1 آبان 1398 - 09:15

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
© دنیای معدن 1388
info@donyayemadan.ir
پشتیبانی توسط: خبرافزار