دنياي معدن : نگاه توسعه‌محور مديرعامل شركت مس به سونگون
پنجشنبه، 24 بهمن 1398 - 08:03 کد خبر:142247
دنياي معدن -پورمحمدي گفت: از زماني‌كه دكتر سعدمحمدي مجدداً مسئوليت مديرعاملي شركت مس را عهده‌دار شدند انصافاً اتفاقات خوبي در توسعه استان رخ داده است.


به گزارش دنياي معدن به نقل از روابط عمومي مجتمع مس سونگون، محمدرضا پورمحمدي استاندار آذربايجان شرقي در مراسم بهره‌برداري از بزرگراه خواجه-ورزقان ضمن تبريك ايام‌الله دهه مبارك فجر گفت:  از زماني كه دكتر سعد محمدي مجدداً مسئوليت مديرعاملي شركت مس را عهده‌دار شدند انصافاً اتفاقات خوبي در استان رخ داده است و بنده با شناختي كه از ايشان به‌عنوان يك انسان وارسته و پايبند به تعهدات سراغ دارم مطمئن هستم تمامي خواسته‌هاي ايشان براي توسعه استان محقق خواهد شد.
پورمحمدي در ادامه با اشاره به ظرفيت‌هاي بالقوه كشاورزي، صنعت، معدن و ... در استان آذربايجان شرقي، اظهار داشت: امروز شاهد اتفاقات خوبي در استان در حوزه‌هاي معادن مس، صنعت خودرو، طرح نفلين سيليت و كشاورزي هستيم.
وي با اشاره به پروژه‌هاي راه‌سازي در داخل استان گفت: در اين شرايط دشوار اقتصادي، امروز 24 پروژه راه‌سازي در استان به‌صورت هم‌زمان در حال اجراست كه استان را تبديل به كارگاه راه‌سازي كرده است و بزرگراه خواجه – ورزقان كه توسط شركت ملي صنايع مس ايران تأمين مالي شده است داراي پيشرفت خوب و وضعيت مطلوبي است كه جا دارد از مسئولين اين شركت تقدير و تشكر كنم.
پورمحمدي در پايان گفت: بنا برگزارشات ارايه شده از طرف نيروي انتظامي استان رسيدگي به وضعيت بزرگ‌راه تبريز-اهر موجب كاهش 40 درصدي تصادفات در اين بزرگراه شده است.