دنياي معدن : انعكاس زحمات معدن كاران از دريچه دوربين عكاسان
دوشنبه، 14 آبان 1397 - 10:32 کد خبر:137429
دنياي معدن - مدير روابط عمومي شركت معدني و صنعتي چادرملو (چاه دره ملو) از انگيزه هاي حمايت از جشنواره عكس كيميا گفت.


به گزارش دنياي معدن، حسين طالبي مدير روابط عمومي شركت معدني و صنعتي چادرملو (چاه دره ملو) درباره انگيزه حمايت اين شركت از جشنواره عكس كيميا گفت: با توجه به اينكه محور و سوژه هاي در نظر گرفته شده براي اين جشنواره و نمايشگاه فعاليت در حوزه معدن و صنايع معدني است و دستمايه كار عكاسان حوزه هاي معدن و صنايع معدني، به تبع شركت معدني و صنعتي چادرملو (چاه دره ملو) هم وظيفه خود دانست تا به منظور تشويق هنرمندان و انعكاس فعاليت اين حوزه مذكور در افكار عمومي سهمي داشته باشد.

طالبي افزود: از آنجا كه كشور ما به لحاظ ذخاير معدني بسيار غني بوده و فعاليت در اين دو حوزه از نظر افكار عمومي مغفول مانده است، به همين منظور حوزه معدن و صنايع معدني به عنوان دو بازوي مؤثر در توسعه اقتصادي كشور وارد عمل شد.

وي اظهار كرد: به اين دليل كه محصولات معدني به طور مستقيم به دست مصرف كننده عام نمي رسند بلكه مصرف كننده واسطه اي براي تأمين مواد اوليه ساير معادن هستيم، شايد جامعه و عموم مردم خيلي نسبت به اين قبيل فعاليت هاي معدني همچون كار در معادن روباز و زيرزميني و... آگاهي و آشنايي نداشته باشند.

مدير روابط عمومي شركت معدني و صنعتي چادرملو تصريح كرد: اطلاع رساني به جامعه در قالب هنر و از دريچه و لنز دوربين هنرمندان و عكاسان براي بيان و نشان دادن تلاش هاي بي وقفه و شبانه روزي معدن كاران كه در سخت ترين شرايط در جهت به گردش درآوردن چرخ هاي اقتصاد كشور زحمت مي كشند، فرصت خوبي ايجاد كرد و بحمدالله ما با حمايت از اين جشنواره ارزشي در قالب هنر و از لنز دوربين هنرمندان به جامعه اطلاع رساني كرديم.

دومين جشنواره عكس كيميا كه با هدف گسترش و ترويج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنايع معدني راه اندازي در حال برگزاري است و نمايشگاه اين جشنواره 18 آبان ماه در خانه هنرمندان برپا خواهد شد.